Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur ve yeğeni Şirin Gözalıcı arasındaki tartışma sosyal medyaya taşınmıştı. İkili arasındaki yazışmaları gören usta sanatçı Ferdi Tayfur, önce yazılı bir açıklama ardından ise video ile tepkisini dile getirerek "Sevgili dostlar, zamanında neden bırakıp kaçtığımı anladınız mı?" notunu paylaştı.

Ferdi Tayfur Açıklama

Kızılcık Şerbeti'nin Doğa'sı Sıla Türkoğlu, alkollüyken direksiyonun başına geçti! Kızılcık Şerbeti'nin Doğa'sı Sıla Türkoğlu, alkollüyken direksiyonun başına geçti!

Ferdi Tayfur, dört yıl önce oğlundan aldığı böbrekle sağlığına kavuşmuş vegözlerden uzak bir hayatı seçmişti. Ancak bugün, Necla Nazır'la olan ilişkisinden dünyaya gelen kızı Tuğçe'nin, kendi basın danışmanlığını yapan yeğeni Şirin Gözalıcı ile sosyal medyada başlayan bir tartışmaya karışmasıyla sinirlendi ve tepkisini dile getirdi.

Bebek bekleyen Tuğçe Tayfur ise bu açıklamayı babasının değil, ona menfaati için yaklaştığını iddia ettiği Şirin Gözalıcı'nın yaptığını öne sürdü ve şu satırları yazdı:

“Ya utanmazlıkta son noktasın, acıdım şu an sana… Al aşkım senin olsun, ne istiyorsan ama gerçeği hiçbir zaman değiştiremeyeceksin. Sen asla onun kızı olamayacaksın, üzgünüm… Kıskançlığın ve fesatlığın babamın hesabından yazdığın bu iğrenç şeyle belli oldu zaten… Seni Allah'a havale ediyorum ama bu dünyada da peşinizde olacağımdan emin olabilirsin…” 

Tuğçe Tayfur, Ferdi Tayfur'un yaptığı paylaşımın altına ise "İşte sen Şirin Hanım'a demişsin ki 'kim ne yapar kendine yapar' yaz, o yazmış 'anladınız mı yıllar önce neden kaçıp gittiğimi' neyse atamızla laf dalaşına girecek değilim. Annem bana çok güzel edep ve saygıyı öğretti. Benim muhatabım bu konuda sen de değilsin zaten. Aynen dediğin gibi bu hayatta kim ne yaparsa kendine yapar. İnsan haddini ve yerini bilecek, bilmiyorsa da öğreteceğim ona. Aramıza girmesine izin vermeyeceğim istediği kadar video çeksin istediği kadar arkamdan insanlara o bizim ailemizden değil desin" yorumunu paylaştı.

Editör: Nigar Topcu