Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğindeki AKP, son dönemde büyük bir dönüşüm sürecinden geçiyor. Gazeteci Fatih Portakal ise dikkat çeken bir kulis bilgisini paylaştı.

Sinan Oğan: Altılı Masa adayını destekleseydik Türk ekonomisinde kriz olacaktı Sinan Oğan: Altılı Masa adayını destekleseydik Türk ekonomisinde kriz olacaktı

Portakal, İstanbul ve Ankara il başkanlarının yanı sıra 3 ya da 4 bakanın da bayramdan sonra görevden alınabileceğini söyledi.

Sözcü TV ana haber ekranında Portakal ''Size isim olarak gidecek isimleri söyleyeyim; İstanbul İl Başkanı ile Ankara İl Başkanı bayram sonrasında görevden alınacak. Bunu bir yere yazın; Hakan Han Özcan ve Osman Nuri Kabaktepe ikisi de kaybetti birisi Ankara'da birisi İstanbul'da. Bu iki isim önümüzde ki günlerde bayram sonrasında Erdoğan tarafından görevden alınacak. 3 ya da 4 bakanında görevden alınacağı Genel Başkan Yardımcılarının da bir kısmının görevden alınacağı konuşuluyor. Bayram sonrasında AKP'de bir takım değişiklikler olacak'' ifadelerini kullandı..

Editör: Aliye Tulum