Yeni Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı kimdir? Nereli, kaç yaşında? Yeni Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı kimdir? Nereli, kaç yaşında?

Gazeteci Fatih Portakal, sosyal medya hesabından 28 Mayıs seçimlerine ilişkin bomba bir paylaşım. Fatih Portakal, yaptığı paylaşımda Akşener ve Özdağ'ın fikirlerinin aynı olduğunu söyledi. 

Portakal, 28 Mayıs Pazar günü olacak olan Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerinde kime oy vereceğini isim vermeden açıkladı.

İşte Portakal'ın paylaşımı:

FATİH PORTAKAL İSİM VERMEDEN KİME OY VERECEĞİNİ AÇIKLADI

HDP ve Yeşil Sol da “pilavdan dönenin kaşığı kırılsın” dedi. Kemal Kılıçdaroğlu’na desteği sürüyor. .

Aslinda Akşener ne ise Özdağ da o; fikirleri uyumlu, söylemleri benzer. Ortaya çıkan tablo ise şu : tüm farkliliklarina rağmen muhalefet bileşenleri Kılıçdaroğlu ismi altında bir araya geldi; ama seve seve ama içerliğe içerlige… Amac bu düzenin değişmesi; tek adam döneminin noktalanması, şeffaf, hesap verebilir ve bütünleştirici bir liderin yönetmesi. Bu durum Kılıçtaroğlu ismine seçildiği takdirde tabi ki sınırsız olmamak kaydıyla ‘güven kredisinin’ verildiğini de gösteriyor. Eğer kazanabilirse helaliyle kazanılan bir zafer olarak tarihe yazılacak. .

E o zaman bana düsen pazar günü sandığa gidip umut ettiğim değişim yönünde oyumu kullanmak. Hayırli olsun.