Fatih Portakal'dan Kızılay yöneticilerine sert çıkış! 'Bağışladığımız kanları da...'

Türkiye'yi yasa boğan ve 11 ilde büyük yıkımlara sebep olan 7.7 ve 7.6 şiddetindeki Kahramanmaraş depremleri sonrası birçok vatandaş evlerini kaybetti. Çadır ihtiyacının henüz giderilmemesi büyük tepki toplarken Kızılay'ın çadırları parayla sattığı iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü. Fatih Portakal Kızılay yöneticilerine tepki gösterirken bağışlanan kanların da parayla hastanelere satıldığını iddia etti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Ülkemizde büyük yıkımlara sebep olan ve son verilere göre on binlerce vatandaşımızı kaybettiğimiz Kahramanmaraş depremleri sonrası, 11 ilimizde pek çok binanın hasar görmesiyle birlikte birçok insan evsiz kaldı. Depremin üzerinden uzun bir süre geçtiği göz önüne alındığında çadır bekleyen vatandaşların olması tepki topladı. Herkes ihtiyaçların bir an önce giderilmesi konusunda çağrı yaparken Kızılay'ın çadırları parayla sattığı iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü. Kızılay yönetimini istifaya çağıran birçok isimden bir tanesi de Fatih Portakal oldu. Portakal sosyal medya hesabından infial yaratacak bir iddiada daha bulundu.

BAĞIŞLADIĞIMIZ KANLARI DA PARAYLA SATIYORLAR

Twitter hesabından paylaşım yapan Portakal şu ifadelere yer verdi: "Kızılay sadece çadırları değil, bizlerin bağışladığı kanları da hastanelere parayla satıyor. Utanın Kızılay yöneticileri, utanın ve istifa edin."

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN