Yeniden Refah Partisi (YRP) Genel Başkanı Fatih Erbakan, partisinin Adana'nın Yüreğir ilçesi 19 Mayıs Mahallesi Çukurova Caddesi'nde düzenlediği iftar programına katıldı.

Programın ardından açıklamalarda bulunan Erbakan'ın ifadeleri şu şekilde:

ŞAHLANIŞ GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ

"31 Mart seçimlerinde inşallah şahlanış gerçekleştireceğiz. Cenabıallah bize bunu nasip etsin. Allah, hem Yüreğir'de hem Adana'mızın diğer ilçelerinde milli görüşün zaferini ve ahlaklı belediyecilik deneyimini bizlere nasip eylesin inşallah.

Bakan Özhaseki uyardı! O bölgelerde şiddetli yağış ve fırtına olacak Bakan Özhaseki uyardı! O bölgelerde şiddetli yağış ve fırtına olacak

TÜRKİYE'NİN 3'ÜNCÜ BÜYÜK PARTİSİ OLDUK

Önce 486 bin olan Milliyetçi Hareket Partisi’ni ardından da 508 bin üyesi olan İYİ Parti’yi geride bıraktık ve üye sayısı bakımından Türkiye'nin 3’üncü büyük siyasi partisi olduk. Muazzam bir bereket ve ivme aldık. Günde 5 bine yakın üye artışı yaptık. Şu son birkaç günde öyle bir bereket var ki 5 bin üye artışı oldu. Seçimlere inşallah 550 bin üye ile gireceğiz ve seçimden sonra da 1 milyon üye hedefine ulaşacağız. Önce 31 Mart’ı atlatacağız ardından da 2028’de iktidar olacağız inşallah."

Editör: Amine Ebrar