Mersin'de TAG Otoyolu'nda zincirleme kaza: Çok sayıda ölü var! Mersin'de TAG Otoyolu'nda zincirleme kaza: Çok sayıda ölü var!

Gazeteci Fatih Altaylı kendi YouTube kanalında CHP ile ilgili sözleriyle gündem oldu. CHP’nin tuzağa düştüğünü açıklayan Altaylı,CHP’nin neler yapmaması gerektiğini sıraladı.

TÜRKİYENİN MESELESİ ANAYASA DEĞİL

Türkiye’nin meselesi anayasa değil, ekonomi ve yasadışı göçmen konusu olduğunu söyleyen Altaylı, “CHP bu tuzağa biz uyardığımız halde düşüyor. Bu tuzağa düşmeyin” diyerek şunları belirtti:

Size bununla ilgili soru sorulduğunda her seferinde vermeniz gereken yanıt şu CumhurbaşBaşkanlığı seçimine 4 sene hadi erken oldu 3 sene var. Bugün bunlar bizim partimizin meselesi değil. Ben burada yırtınıyorum diyorum ki Türkiye'nin meselesi anayasa değil bugün Türkiye'nin meselesi hayat pahalılğı enflasyon, ekonomi ve göçmenler, göçmenler göçmenler, yasadışı göçmenler...

Altaylı sözlerine devam ederek; “CHP’li siyasetçileri uyararak Cumhuriyet Halk Partili siyasetçilerde zeka varsa biraz akıl var ise eğer biraz izan var ise bu konuda ağızlarını açıp tek kelime etmezler” dedi.

Altaylı 4 sene sonranın konusunun bugünden Cumhuriyet Halk Partisi’nin içerisine Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından boca edildiğini söyleyerek “Neyle bir randevu ile.” dedi.

Gazeteci Altaylı’nın bu sözleri sosyal medyada viral oldu.

Editör: Gülşah Yıldız