ATV ekranlarında yayınlanan 'Kim Milyoner Olmak İster' adlı sevilen programda 1 Milyon TL değerindeki büyük ödül ikinci kez sahibini buldu. Ödülü 24 yaşındaki yarışmacı Rabia Birsen Göğercin kazandı. Olay sosyal medyada gündem olurken 1 Milyon TL'ye neler alınabileceği tartışma konusu olmuştu.

Gazeteci Fatih Altaylı konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. 1 Milyon TL ile 2011'de 3 tane Ferrari alınabildiğini belirten Altaylı, 'Bir ülkedeki düşüşü bu ancak bir yarışma programı bu kadar iyi anlatabilirdi.' dedi.

Kılıçdaroğlu'ndan Adalet Bakanı'na bomba soru: Veysel Şahin kimlerin çıkarı için korunuyor? Kılıçdaroğlu'ndan Adalet Bakanı'na bomba soru: Veysel Şahin kimlerin çıkarı için korunuyor?

İşte Altaylı'nın açıklamaları:

"Önceki akşam genç kızımızın kazandığı 1 milyon TL bugünkü kurla hemen hemen 36 bin dolar ediyor. 660 bin dolardan 36 bin dolara inen büyük ödül! 2011'de 3 Ferrari almaya yeten bu ödül ile bugün belki bir FİAT Egea alabilirsiniz. O da acele ederseniz, zam gelmeden alabilirseniz. Yoksa o da imkansız olabilir. Bir ülkedeki düşüşü bu ancak bir yarışma programı bu kadar iyi anlatabilirdi. O da en iktidar yanlısı televizyon ATV’ye nasip oldu. Ellerine sağlık."