Fatih Altaylı kendisini şikayet eden Kızılay Başkanı Kerem Kınık'ı bombaladı!

Kahramanmaraş'ta meydana gelen depremlerden sonra Kızılay'ın çadır satması çok konuşulmuş ve tepkiler almıştı. Gazeteci Fatih Altaylı sosyal medya hesabından paylaşımlar yaparak Kızılay'ın Başkanı Kerem Kınık'ı hedef almıştı. Bunun üzerine Kerem Kınık'tan bir hamle geldi. Kerem Kınık Fatih Altaylı'yı twittera şikayet etti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Depremde çadır satmasıyla gündeme gelen ve tepkilerin odağı olan Kızılay'ın Başkanı Kerem Kınık, Fatih Altaylı'yı Twitter'a şikâyet etti. Sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak 'Çadır taciri ya da ortakları beni Twitter a şikayet etmişler' diyen Fatih Altaylı Kerem Kınık'a sert sözlerle yüklendi.

"PEKİ BİZ SENİ KİME ŞİKÂYET EDELİM DEPREMZEDE HAKKI YİYEN KEREM EFENDİ"

Gazeteci Fatih Altaylı, o şikâyeti sosyal medya hesabından şu sözlerle duyurdu:

"Çadır taciri ya da ortakları beni Twitter a şikayet etmişler. Twitter da ortada bir suç yok demiş. Peki biz seni kime şikayet edelim depremzede hakkı yiyen Kerem Efendi.  Kadı da senden diye rahatsın belli ki. Gerçekten inançlı olsaydın Allah’ın gazabından korkardın ama nerde…"

"SENDE AR YOKSA BENDE DE UNUTMAK YOK"

Altaylı daha sonra ilgili şikâyet bildiriminin yer aldığı görüntüyü de Twitter hesabından paylaştı. Kınık'ın şikâyet nedeninin Altaylı'nın, hakkında attığı "Kerem Kınık Efendi. Seni unutmadım merak etme. Sende ar yoksa bende de unutmak yok." paylaşımı olduğu öğrenildi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN