Fatih Altaylı'dan AKPli Hamza Dağ'a olay cevap! Enflasyonu nasıl uçurdunuz mu diyecektim?

HaberTürk yazarı Fatih Altaylı canlı yayında TİP Genel Başkanı Erkan Baş'ı konuk etmişti. Gündeme dair çarpıcı konuları ele alan ikiliye tepki AKP Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'dan gelmişti. Hamza Dağ 'Yayında meğer moderatör yokmuş, iki TİP'li muhabbet ediyormuş' diyerek Fatih Altaylı'yı hedef almıştı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Habertürk yazarı ve programcısı Fatih Altaylı ile AK Parti'li Hamza Dağ arasında ipler gerildi. AKP Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ TİP Genel Başkanı Erkan Baş'ın konuk olduğu program için Fatih Altaylı'yı hedef alarak "Yayında meğer moderatör yokmuş, iki TİP’li muhabbet ediyormuş" demişti. Fatih Altaylı, Türkiye İşçi Partisi Genel Başkanı Erkan Baş’la yaptığı programda tarafsız olmadığını ima eden AKP Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ’a yanıt vedi.

HaberTürk yazarı Fatih Altaylı, AKP Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'a, "Bu zatı muhterem bilmez ama gazeteci diye bir şey vardır. Ben de gazeteciyim. Soru sorarım. Televizyon programlarında konuklarımın yaptığı ya da yapması gerektiği halde yapmadığı şeyler hakkında kendisinden bilgi almaya çalışırım" diye yanıt verdi.

Programda Erkan Baş'ı ve partisini tanımaya çalıştığını kaydeden Altaylı, "Deprem sonrası kurtarma çalışmalarında niye geç kaldınız?' mı diyecektim, 'Milyonlarca Suriyeli mülteciyi niye kabul ettiniz mi!' diye soracaktım, 'Hangi akla hizmetle aldığınız ekonomik kararlarla ile 2 yıl içinde enflasyonu nasıl uçurdunuz, kurları nasıl 2 katına çıkardınız' merakımı gidermelerini mi isteyecektim!" dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN