Faik Öztrak Erdoğan'ı hedef aldı: Yıllardır kanattığı yaraları biz saracağız!

Cumhuriyet Halk Partisi Sözcüsü Faik Öztrak, CHP Genel Merkezi'nden açıklamalar yaptı. Öztrak, 'Millet İttifakı olarak Erdoğan'ın yıllardır kaşıdığı, kanattığı, tüm yaraları biz saracağız' dedi. İşte detaylar...

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, MYK toplantısı devam ederken Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi'nde bomba açıklamalar yaptı.

Öztrak sözlerinde direkt olarak Erdoğan ve Kızılay'ı hedef aldı.

İşte o sözler;

"Artık şurada sayılı günler kaldı. Tek kişilik Erdoğan hükümeti devri bitti. Kibir, kendini beğenmişlik, nobranlık, artık milletimizin canına tak etti. Millet İttifakı olarak; Erdoğan’ın yıllardır kaşıdığı, kanattığı, tüm yaraları biz saracağız. Kaybettiğimiz yurttaşlarımızı geri getiremeyiz ancak onların emanetlerine biz sahip çıkacağız. Anasını, babasını kaybeden evlatlarımız, bizim evlatlarımızdır. Hiçbir yavrumuzu, kurda, kuşa yem etmeyeceğiz. Devletin sıcak ve şefkatli eli, çocuklarımızın üzerinde olacak. Depremzede gençlerimizin, çocuklarımızın umudu biz olacağız. Artık onlar bizim kızımızdır. Bizim oğlumuzdur. Türkiye Cumhuriyeti’nin öz evlatlarıdır. Milletimiz büyük millettir. Beraberce her sorunun üstesinden geliriz. Akılla, bilimle, liyakatle, tüm deprem bölgesini önce hızla feraha çıkaracağız, sonra refaha kavuşturacağız. Depreme dayanıklı, güvenli evleri, biz inşa edeceğiz. Kültürümüzle, tarihimizle, estetiğimizle uyumlu, güzel ve ferah şehirleri, biz imar edeceğiz. Hatay’a ve depremzede tüm illerimize sahip çıkacağız. Siyaset-İnşaat-Rant şeytan üçgenini, biz kırıp atacağız. Ülkemize temiz siyaseti biz getireceğiz. Bu ülkede sadece iktidarı değil, zihniyeti de değiştireceğiz. Artık çok ama çok az kaldı."

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN