Euro rekorun eşiğinde! Euro kaç TL? Dolar kaç TL? Dolar ve euro fiyatları 25 Ocak! Döviz piyasalarında son durum

Dolar ve euro ile ilgili son dakika gelişmeleri merak edilirken yatırımcılar dolar, euro kaç TL? Dolar yükseldi mi? Dolar kuru ne kadar? Euro ne kadar? sorularının cevaplarını arıyor. Peki Dolar/TL güne nasıl başladı? Euro kaç liradan işlem görüyor? 1 dolar ne kadar? Dolar/TL son dakika piyasalarda son durum haberimizde..

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Dolar TL'de yatay seyir devam ederken, piyasalarda 14 Mayıs'ta yapılması beklenen seçimde ekonomi politikalarında köklü değişim getirecek bir sonucun gerçekleşip gerçeklemeyeceği izleniyor. Euro dolar paritesi ise son 10 yılın zirvesine yakın seyrediyor. Dolar ile ilgili son dakika gelişmeleri ve Euro / TL'de son durum  (25 Ocak 2023 ) vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor.  Peki, bugün Dolar ne kadar? Euro kuru bugün kaç TL? İşte 25 Ocak 2023 Dolar ve Euro fiyatı...

EURO REKORUN EŞİĞİNDE

Yeni yılda yükseliş ivmesini sürdürmeye devam eden euro/TL 20,6002 seviyelerinde işlem görerek rekorun eşiğine geldi. Dolar da 18,8030 seviyelerinde satılarak tekrar yükselişe geçti. Geçtiğimiz yıl Türk Lirası dolar karşısında tarihi bir değer kaybı yaşarken yüksek enflasyon karşısında dolara yönelik talebin artması da piyasalardaki istikrarsızlığı tetiklemişti. Yeni yılda da dolar ve euro kurlarında artış hızla devam ediyor. Haftanın ilk iş gününde 20,50 bandını aşarak rekor kıran euro/TL bugün de rekor tazeledi.

EURO BUGÜN NE KADAR?

Son kapanışta 20,43 liradan satılan euro/TL bugün rekor kırarak 20,6002 seviyelerinde işlem görüyor.

DOLAR BUGÜN NE KADAR?

Dünkü açılışla birlikte uzun süre sonra düşüşe geçen dolarda tekrar yükseliş gözlemlendi. Son kapanışta dolar 18,80 liradan satılan dolar 18,8030 seviyelerinde işlem görüyor.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN