Etiketler

Dün tahliye edilen Ünsal Ban başka bir dosyadan yeniden tutuklandı

AKP Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu'nun boşanma aşamasında olduğu eşi Ünsal Ban'ın dün tutuklu bulunduğu dosyadan tahliye olduktan sonra başka bir dosyadan gözaltına alınarak tekrar tutuklandığı ortaya çıktı.

Zehra Taşkesenlioğlu'nun eşi Ünsal Ban davasında yeni gelişme

Ünsal Ban, eşi Zehra Taşkesenlioğlu'na ait kişisel verileri organize suç örgütü lideri ile paylaşma, tehdit ve şantaj suçlamalarıyla gözaltına alınıp tutuklanmıştı. Hakkında organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla yargılanan Sedat Peker'in iddialarında ismi geçen Ünsal Ban'ın tahliye edildiği belirtildi.

Sedat Peker ve Ünsal Ban'ın birlikte yargılanacağı davada yeni gelişme!

Hakkında suç örgütü liderliğinden arama kararı olan Sedat Peker ve yaptığı açıklamalarla gündeme getirdiği AKP Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu’nun boşanma sürecinde olduğu eşi Ünsal Ban'ın birlikte yargılanacağı ilk duruşma için tarih belli oldu.

Korkmaz Karaca'dan rüşvet skandalı iddialarına yanıt: Savcı gibi soru soruyorsunuz

AK Parti Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu'nun boşanma aşamasında olduğu eşi Ünsal Ban’ın kasası olarak bilinen Ahmet Karakaş’ın hesabından, Korkmaz Karaca'ya yaklaşık 2 milyon lira gönderildiği iddia edildi. Karaca iddialar hakkında konuşarak 'Haram yemedim' dedi.

Ünsal Ban'ın kasasından Korkmaz Karaca'ya dev para transferi iddiası!

AKP’li milletvekili Zehra Taşkesenoğlu’nun boşanma aşamasındaki eşi Ünsal Ban hakkında düzenlenen MASAK raporundan çarpıcı ayrıntılar çıktı. Raporda Ünsal Ban’ın gizli kasası Ahmet Karakaş’ın Cumhurbaşkanlığı eski Başdanışmanı Korkmaz Karaca’ya 1 milyon 917 bin lira gönderdiği belirtildi.

Cemal Enginyurt'tan olay Zehra Taşkesenlioğlu paylaşımı! Sedat Peker'i de etiketledi

DP'li Cemal Enginyurt, AKP’li Zehra Taşkesenlioğlu'nun 'yat' konusuna ilişkin bir paylaşımda bulunarak Sedat Peker'e seslendi. Enginyurt, "Kadının günahını almışız. Kusura bakma senin gibi manevi düşünemedik Zehra Taşkesenlioğlu." dedi.

Zehra Taşkesenlioğlu yat açıklaması: Başörtüsü mahremiyeti için...

Nagehan Alçı ile yaptığı görüşmede AKP Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, başörtü mahremiyeti için 1 milyon 750 bin TL değerinde yat aldıklarını ifade etti.

AK Parti vekili Zehra Taşkesenlioğlu taciz tecavüz yaşadım dedi olay açıklamalar yaptı!

EŞİ Ünsal Ban'la boşanma davası sürerken mahrem görüntüleri Sedat Peker tarafından paylaşılan AK Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, ilk kez konuştu. Eşi Ünsal Ban'dan boşanmak için "borç olarak verdiği" 2.5 milyon doları yanı 70 milyon lirayı isteyen Zehra Taşkesenlioğlu, "Kendi yağında kavrulan birisiydim. Bankada 2.5 kilo altınım var, o kadar. İnanın, bu 2.5 kilo altın dışında hiçbir servetim yok” dedi.

Sedat Peker-Ünsal Ban dosyası Gölbaşı’na gönderildi

Firari suç örgütü lideri Sedat Peker ile eski THK Üniversitesi Rektörü Ünsal Ban hakkında açılan davada yaşanan iddianame krizi sona erdi.

Zehra Taşkesenlioğlu'nun mahrem anlarını Sedat Peker'le paylaşan Ünsal Ban için istenen ceza belli oldu

AK Parti Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu'nun mahrem görüntülerini Sedat Peker'e vermekle suçlanan Prof. Dr. Ünsal Ban hakkında iddianame hazırlandı. Ünsal Ban'ın 14 yıla kadar hapsi istendi.

AKP'li Zehra Taşkesenlioğlu'nun Afrika’da bakır madenleri varmış!

AKP Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in iddialarıyla gündeme gelmiş ve boşanma davası açtığı eşinden 70 milyon lira isteyerek adından söz ettirmişti. AKP Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu’nun Afrika’da bakır madenleri işlettiği Meclis tutanaklarıyla ortaya çıktı.

RTÜK’ten üç kanala ‘Zehra Taşkesenlioğlu’ cezası

RTÜK, AK Parti Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu’na ilişkin iddialarının tartışıldığı programlar nedeniyle Halk TV, Tele 1 ve KRT'ye ceza yağdırdı.

Eski AKP milletvekili Turhan Çömez’den Ünsal Ban ve Zehra Taşkesenlioğlu iddiaları

Eski AKP milletvekili Turhan Çömez, eski THK Üniversitesi rektörü Ünsal Ban ve boşanmak üzere oldukları eşi AKP Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu’nun haksız kazançla elde edilmiş mal varlığı hakkında elinde belgeler olduğunu söyledi.

Ünsal Ban'ın lüks teknesini teslim almaya Zehra Taşkesenlioğlu da gitmiş

Sedat Peker'in rüşvet iddialarında ismi geçen Ünsal Ban'ın Yunanistan'a kaçmaya çalışırken yakalandığı lüks tekneyi teslim almaya  AK Parti Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu ile birlikte gittikleri iddia edildi..

Şamil Tayyar bombaladı! Ankara Kuşu'nun Beştepe ve AK Parti'de destekçileri var!

AK Parti MKYK üyesi Şamil Tayyar'dan olay çıkış. AK Parti Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu'nun boşanma aşamasındaki eşi Ünsal Ban'la birlikte yakalanan 'Ankara Kuşu' isimli Twitter hesabının sahibi Oktay Yaşar'la ilgili patladı.

İsmail Saymaz Zehra Taşkesenlioğlu'na yüklendi! Yaptıklarınız saçınızın görünmesinden daha az mı suç?

Halk TV yazarı İsmail Saymaz, Kadri Gürsel ile Konuşmasak Olmaz programında AKP Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Sözcü yazarı Saygı Öztürk yazdı! Ünsal Ban'a sorguda neler soruluyor?

Sözcü yazarı Saygı Öztürk, Sedat Peker tarafından AK Partili milletvekili eşi Zehra Taşkesenlioğlu ile “rüşvet çarkı” içerisinde olduğu iddia edilen Ünsal Ban’ın sorgusu hakkında yazdı.

Sedat Peker'in iddiaları sonrası Erdoğan'dan olay Serkan Taranoğlu kararı!

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in rüşvet iddiaları ile gündeme getirdiği cumhurbaşkanı danışmanı Serkan Taranoğlu, Erdoğan tarafından görevden alındı.

Ünsal Ban ve Zehra Taşkesenlioğlu ile görüştü mü? AKP'li Ömer Çelik'ten açıklama

AKP Sözcüsü Ömer Çelik, partisinin MYK toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. Çelik, CHP'li Ali Mahir Başarır'ın AKP Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu ve boşanma aşamasındaki eşi Ünsal Ban ile görüştüğü iddiasına da yanıt verdi.

CHP'li Ali Mahir Başarır'dan Ömer Çelik iddiası! Taşkesenlioğlu ve Ünsal Ban'a orta yol uyarısı

CHP'li Ali Mahir Başarır, AKP Sözcüsü Ömer Çelik'in Zehra Taşkesenlioğlu ve Ünsal Ban ile görüşerek 'Aranızda anlaşın, bu rakamda ortayı bulun, beyefendi kızıyor' dediğini öne sürdü.

Sedat Peker, AKP'li Zehra Taşkesenlioğlu'na ilişkin yeni iddialar öne sürdü!

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, rüşvet ağı iddiaları ile gündeme gelen AKP'li Zehra Taşkesenlioğlu'na ilişkin yeni iddialar öne sürdü.

AKP'li Zehra Taşkesenlioğlu İBB'den 1,5 milyon liralık 14 ihale almış

Organize suç örgütü Sedat Peker'in "rüşvet ağı" iddiasında adı geçen ve eşi Prof. Dr. Ünsal Ban ile olaylı boşanmasıyla gündeme gelen AKP Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu’nun İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden 1,5 milyon liralık ihale aldığı öğrenildi.

Ünsal Ban'ın şoförü Ahmet K'nin eşi ve baldızı evrakları yakarken yakalandı

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca hakkında yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan AK Parti milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu'nun eşi Ünsal Ban'ın şoförü Ahmet K.’nin evinde arama yapıldı. Aramalarda eşi Neslihan K. ile baldızı Zeynep Naz H. bazı evrek ve dijital materyalleri bahçede yakarken yakalandı.

AK Partili Korkmaz Karaca istifa etti! İşte ilk açıklamaları...

Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu üyesi Korkmaz Karaca hem Cumhurbaşkanlığı'ndaki görevinden hem de AK Parti MKYK'dan ve görevinden istifa etti. Karaca, 'Bu istifa hakkında iddia bulunanlara örnek olsun. Her gün aynı suçlamalarla uğraşmaktan yoruldum.' dedi

AK Partili Zehra Taşkesenlioğlu'ndan olay itiraf! Rüşvet iddialarında yeni gelişme

Sedat Peker'in iddiaları ile başlayan rüşvet ağı tartışmalarında AK Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, yeni bir açıklama yaparak; Mine Tozlu Sineren ile görüştüğünü kabul etti.

Eşi Zehra Taşkesenlioğlu'nun mahrem anlarını paylaşan Ünsal Ban sorguda!

AK Parti Milletvekili Zehra Teşkesenlioğlu'nun eşi eski Türk Hava Kurumu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ünsal Ban, yurtdışına kaçmaya çalışırken Muğla'nın Milas ilçesinde yakalanmıştı. Ünsal Ban, sorgulanmak üzere Ankara'ya getirildi. Ban, eşi Taşkesenlioğlu'nun mahrem görüntülerini organize suç örgütü liderine göndermişti.

AKP’li Zehra Taşkesenlioğlu’nun eşi Ünsal Ban yurt dışına kaçarken yakalandı

AKP’li Zehra Taşkesenlioğlu’nun boşanma aşamasındaki eşi, Ünsal Ban, yurt dışına kaçmaya çalışırken yakalandı. Ban hakkında gözaltı kararı bulunuyordu.

AKP’li Zehra Taşkesenlioğlu’nun eşi Ünsal Ban Sedat Peker’in iddialarını doğruladı

AKP Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu'nun eşi Ünsal Ban, suç örgütü lideri Sedat Peker'in 'Deli Çavuş' isimli Twitter hesabından yaptığı paylaşımlar ile gündeme getirdiği iddialara ilişkin açıklama yaptı.

AK Partili Zehra Taşkesenlioğlu'ndan Sedat Peker'in iddiaları hakkında flaş açıklama!

Hakkında suç örgütü lideri olma suçlamasıyla yakalama kararı bulunan Sedat Peker’in sosyal medyadan yayınladığı rüşvet sarmalı ve yolsuzlukta adı geçen AK Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu'ndan yanıt geldi.

AKP'li vekil Zehra Taşkesenlioğlu: Hayatının mihengine 6.666 ayeti alan biriyim

Sedat Peker, ‘Deli Çavuş’ adlı Twitter hesabından Saray'daki danışmanlara uzanan rüşvet ağı iddiasında bulunmasının ardından bugün de iddialarına devam etti. Sedat Peker'İn iddialarında yer alan AKP Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu'nun geçmişte söyledikleri ise sosyal medyada gündem oldu.