Etiketler

Dün tahliye edilen Ünsal Ban başka bir dosyadan yeniden tutuklandı

AKP Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu'nun boşanma aşamasında olduğu eşi Ünsal Ban'ın dün tutuklu bulunduğu dosyadan tahliye olduktan sonra başka bir dosyadan gözaltına alınarak tekrar tutuklandığı ortaya çıktı.

Zehra Taşkesenlioğlu'nun eşi Ünsal Ban davasında yeni gelişme

Ünsal Ban, eşi Zehra Taşkesenlioğlu'na ait kişisel verileri organize suç örgütü lideri ile paylaşma, tehdit ve şantaj suçlamalarıyla gözaltına alınıp tutuklanmıştı. Hakkında organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla yargılanan Sedat Peker'in iddialarında ismi geçen Ünsal Ban'ın tahliye edildiği belirtildi.

Sedat Peker ve Ünsal Ban'ın birlikte yargılanacağı davada yeni gelişme!

Hakkında suç örgütü liderliğinden arama kararı olan Sedat Peker ve yaptığı açıklamalarla gündeme getirdiği AKP Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu’nun boşanma sürecinde olduğu eşi Ünsal Ban'ın birlikte yargılanacağı ilk duruşma için tarih belli oldu.

Korkmaz Karaca'dan rüşvet skandalı iddialarına yanıt: Savcı gibi soru soruyorsunuz

AK Parti Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu'nun boşanma aşamasında olduğu eşi Ünsal Ban’ın kasası olarak bilinen Ahmet Karakaş’ın hesabından, Korkmaz Karaca'ya yaklaşık 2 milyon lira gönderildiği iddia edildi. Karaca iddialar hakkında konuşarak 'Haram yemedim' dedi.

Ünsal Ban'ın kasasından Korkmaz Karaca'ya dev para transferi iddiası!

AKP’li milletvekili Zehra Taşkesenoğlu’nun boşanma aşamasındaki eşi Ünsal Ban hakkında düzenlenen MASAK raporundan çarpıcı ayrıntılar çıktı. Raporda Ünsal Ban’ın gizli kasası Ahmet Karakaş’ın Cumhurbaşkanlığı eski Başdanışmanı Korkmaz Karaca’ya 1 milyon 917 bin lira gönderdiği belirtildi.

AK Parti vekili Zehra Taşkesenlioğlu taciz tecavüz yaşadım dedi olay açıklamalar yaptı!

EŞİ Ünsal Ban'la boşanma davası sürerken mahrem görüntüleri Sedat Peker tarafından paylaşılan AK Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, ilk kez konuştu. Eşi Ünsal Ban'dan boşanmak için "borç olarak verdiği" 2.5 milyon doları yanı 70 milyon lirayı isteyen Zehra Taşkesenlioğlu, "Kendi yağında kavrulan birisiydim. Bankada 2.5 kilo altınım var, o kadar. İnanın, bu 2.5 kilo altın dışında hiçbir servetim yok” dedi.

Sedat Peker-Ünsal Ban dosyası Gölbaşı’na gönderildi

Firari suç örgütü lideri Sedat Peker ile eski THK Üniversitesi Rektörü Ünsal Ban hakkında açılan davada yaşanan iddianame krizi sona erdi.

Zehra Taşkesenlioğlu'nun mahrem anlarını Sedat Peker'le paylaşan Ünsal Ban için istenen ceza belli oldu

AK Parti Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu'nun mahrem görüntülerini Sedat Peker'e vermekle suçlanan Prof. Dr. Ünsal Ban hakkında iddianame hazırlandı. Ünsal Ban'ın 14 yıla kadar hapsi istendi.

Eski AKP milletvekili Turhan Çömez’den Ünsal Ban ve Zehra Taşkesenlioğlu iddiaları

Eski AKP milletvekili Turhan Çömez, eski THK Üniversitesi rektörü Ünsal Ban ve boşanmak üzere oldukları eşi AKP Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu’nun haksız kazançla elde edilmiş mal varlığı hakkında elinde belgeler olduğunu söyledi.

Murat Ağırel'den skandal Sedat Peker iddiası! Kellesi için ödül konulmuş

En son Ünsal Ban ve Sarayın iki Cumhurbaşkanlığı danışmanına kadar giden rüşvet sarmalı hakkında iddialarda bulunan Organize suç lideri Sedat Peker hakkında bir skandal patlak verdi. Gazeteci Murat Ağırel Halk TV'de 'Şule Aydın ile Kayda Geçsin' canlı yayınında Sedat Peker'in neden sustuğunu anlattı.

Ünsal Ban'ın lüks teknesini teslim almaya Zehra Taşkesenlioğlu da gitmiş

Sedat Peker'in rüşvet iddialarında ismi geçen Ünsal Ban'ın Yunanistan'a kaçmaya çalışırken yakalandığı lüks tekneyi teslim almaya  AK Parti Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu ile birlikte gittikleri iddia edildi..

Şamil Tayyar bombaladı! Ankara Kuşu'nun Beştepe ve AK Parti'de destekçileri var!

AK Parti MKYK üyesi Şamil Tayyar'dan olay çıkış. AK Parti Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu'nun boşanma aşamasındaki eşi Ünsal Ban'la birlikte yakalanan 'Ankara Kuşu' isimli Twitter hesabının sahibi Oktay Yaşar'la ilgili patladı.

Ünsal Ban'ın tutuklanmasında şok detay! Ankara Kuşu Oktay Yaşar da Ban'ın evinden çıktı

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın itirazı üzerine tekrar gözaltına alınan Ünsal Ban’ın evinde 'Ankara Kuşu' hesabının sahibi Oktay Yaşar’ın da olduğu ve birlikle gözaltına alındıkları öğrenildi.

Ünsal Ban hakkında yeniden yakalama kararı! Yeniden gözaltına alındı

Son dakika haberi: Adli kontrol şartıyla serbest bırakılan THK Üniversitesi eski Rektörü Ünsal Ban hakkında, savcılığın itirazı sonucu yakalama kararı çıkarıldı. Ban'ın yeniden gözaltına alındığı öğrenildi.

Peker'in iddialarında adı geçen Ünsal Ban serbest bırakıldı!

Ünsal Ban adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Sözcü yazarı Saygı Öztürk yazdı! Ünsal Ban'a sorguda neler soruluyor?

Sözcü yazarı Saygı Öztürk, Sedat Peker tarafından AK Partili milletvekili eşi Zehra Taşkesenlioğlu ile “rüşvet çarkı” içerisinde olduğu iddia edilen Ünsal Ban’ın sorgusu hakkında yazdı.

Ünsal Ban ve Zehra Taşkesenlioğlu ile görüştü mü? AKP'li Ömer Çelik'ten açıklama

AKP Sözcüsü Ömer Çelik, partisinin MYK toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. Çelik, CHP'li Ali Mahir Başarır'ın AKP Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu ve boşanma aşamasındaki eşi Ünsal Ban ile görüştüğü iddiasına da yanıt verdi.

CHP'li Ali Mahir Başarır'dan Ömer Çelik iddiası! Taşkesenlioğlu ve Ünsal Ban'a orta yol uyarısı

CHP'li Ali Mahir Başarır, AKP Sözcüsü Ömer Çelik'in Zehra Taşkesenlioğlu ve Ünsal Ban ile görüşerek 'Aranızda anlaşın, bu rakamda ortayı bulun, beyefendi kızıyor' dediğini öne sürdü.

AKP'li Zehra Taşkesenlioğlu İBB'den 1,5 milyon liralık 14 ihale almış

Organize suç örgütü Sedat Peker'in "rüşvet ağı" iddiasında adı geçen ve eşi Prof. Dr. Ünsal Ban ile olaylı boşanmasıyla gündeme gelen AKP Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu’nun İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden 1,5 milyon liralık ihale aldığı öğrenildi.

Ünsal Ban'ın şoförü Ahmet K'nin eşi ve baldızı evrakları yakarken yakalandı

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca hakkında yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan AK Parti milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu'nun eşi Ünsal Ban'ın şoförü Ahmet K.’nin evinde arama yapıldı. Aramalarda eşi Neslihan K. ile baldızı Zeynep Naz H. bazı evrek ve dijital materyalleri bahçede yakarken yakalandı.

Eşi Zehra Taşkesenlioğlu'nun mahrem anlarını paylaşan Ünsal Ban sorguda!

AK Parti Milletvekili Zehra Teşkesenlioğlu'nun eşi eski Türk Hava Kurumu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ünsal Ban, yurtdışına kaçmaya çalışırken Muğla'nın Milas ilçesinde yakalanmıştı. Ünsal Ban, sorgulanmak üzere Ankara'ya getirildi. Ban, eşi Taşkesenlioğlu'nun mahrem görüntülerini organize suç örgütü liderine göndermişti.

AKP’li Zehra Taşkesenlioğlu’nun eşi Ünsal Ban yurt dışına kaçarken yakalandı

AKP’li Zehra Taşkesenlioğlu’nun boşanma aşamasındaki eşi, Ünsal Ban, yurt dışına kaçmaya çalışırken yakalandı. Ban hakkında gözaltı kararı bulunuyordu.

AKP’li Zehra Taşkesenlioğlu’nun eşi Ünsal Ban Sedat Peker’in iddialarını doğruladı

AKP Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu'nun eşi Ünsal Ban, suç örgütü lideri Sedat Peker'in 'Deli Çavuş' isimli Twitter hesabından yaptığı paylaşımlar ile gündeme getirdiği iddialara ilişkin açıklama yaptı.

AKP'li vekil Zehra Taşkesenlioğlu: Hayatının mihengine 6.666 ayeti alan biriyim

Sedat Peker, ‘Deli Çavuş’ adlı Twitter hesabından Saray'daki danışmanlara uzanan rüşvet ağı iddiasında bulunmasının ardından bugün de iddialarına devam etti. Sedat Peker'İn iddialarında yer alan AKP Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu'nun geçmişte söyledikleri ise sosyal medyada gündem oldu.

Sedat Peker'den yeni paylaşım! AKP'li Zehra Taşkesenlioğlu'nun kocasıyla bıçaklı kavga görüntülerini paylaştı

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, AKP Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu ile boşanma aşamasında olan Prof. Dr. Ünsal Ban'a 'Hayatını kurtarmak için yapıyorum' diye seslendi ve yeni paylaşımlar yaptı.