Etiketler

THY'den açıklama! Deprem bölgesine düzenlenecek seferlerle 30 bin kişiyi tahliye edeceğiz

Kahramanmaraş meydana gelen ve 10 ili etkileyen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki iki depremin ardından Türk Hava Yolları (THY), deprem bölgesine düzenlenecek uçak seferleriyle 30 bin kişiyi tahliye edeceklerini açıkladı.

THY İstanbul'da 5-6 Şubat'taki 238 seferini iptal etti

Türk Hava Yolları, art arda yapılan kar yağışı uyarılarının ardından 5-6 Şubat'taki seferleri ile ilgili yeni bir karar aldı. Buna göre İstanbul Havalimanı'ndan yapılacak toplam 238 sefer iptal edildi.

İstanbul Havalimanı'na yoğun kar yağışı başladı!

İstanbul Havalimanı'na kar yağışı kısa sürede etkili oldu. Yağış nedeniyle yollarda bir çok araç kaza yaptı. İstanbul Havalimanı'nda uçak seferlerinde henüz herhangi bir aksaklık yaşanmadı.

THY, bazı Berlin seferlerini grev nedeniyle iptal etti!

Türk Hava Yolları'nın (THY), Berlin-Brandenburg Havalimanı'ndaki yer hizmetleri personeli ve güvenlik görevlilerinin yapacağı "uyarı grevi" nedeniyle, yarın bu kente düzenleyeceği bazı seferleri iptal ettiği belirtildi.

THY, bazı seferleri iptal etti! İptal edilen seferler..

Türk Hava Yolları(THY)'nın 21 Ekim'de İtalya'da Milano ve Bergamo'ya planlanan bazı seferleri, İtalya'daki havalimanı çalışanlarının grevi nedeniyle karşılıklı olarak iptal edildi.

Trabzon Uzungöl'de bungalov evlerin günlüğü 300 doları aştı

Trabzon'un Çaykara ilçesindeki Uzungöl, yerli turistlerin yanı sıra charter uçak seferleriyle Orta Doğu ve Körfez ülkelerinden gelenleri ağırlıyor. Otel ve pansiyonların tam kapasiteye ulaştığı turizm merkezinde yoğun rağbet gören ahşap bungalov evlerin geceliği 300 doları aştı.

İstanbul’a yine kar geliyor: THY bir ‘iptal’ kararı daha!

Türk Hava Yolları (THY), 18 Mart’ta kentte etkili olması beklenen kar yağışı nedeniyle İstanbul Havalimanı kalkışlı 57 tarifeli seferini iptal ettiğini duyurdu.

3 kentte uçak seferleri iptal edildi

Diyarbakır, Batman ve Mardin'de sabah saatlerinde yapılması beklenen uçak seferleri yoğun sis nedeniyle iptal edildi.