Etiketler

Muharrem İnce adaylıktan çekil çağrısına mektupla cevap verdi! Tek amacım...

Cumhurbaşkanı adayı olacağını açıklayan Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce adaylıktan çekilme konusunda açık bir mektup yazdı. Liberal Demokrat Parti Genel Başkanı Cem Toker’e gönderdiği mektupta 'Seçimin ikinci tura kalması durumunda Erdoğan kaybedecektir. Ben bunu görüyorum ve tek amacım bunu gerçekleştirmektir" dedi.

Liberal Demokrat Parti, Millet İttifakı'na desteğini açıkladı!

Cem Toker'in Genel Başkanlığını yaptığı Liberal Demokrat Parti, altı siyasi partinin oluşturduğu ve 13. Cumhurbaşkanı adayının CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun olduğu Millet İttifakı'na seçimlerde destek vereceğini açıkladı. Genel Başkan Toker desteği, 'Mevcut şartlar ve söylemler çerçevesinde tarihe not düşmüş olalım' diye belirtti.

Ankara'daki Lozan Toplantısı korona partisine döndü!

Ankara'da gerçekleştirilen Lozan toplantısı buluşmasına katılan isimlerin hepsi koronaya yakalandı. O toplantıda koronavirüse yakalananlar arasında İsmet İnönü’nün kızı Özden Toker, işadamı Rahmi Koç, eski CHP Genel Başkanı Hikmet Çetin, emekli büyükelçiler Faruk Loğoğlu ve Namık Tan’ın da olduğu öğrenildi.

Sözcü yazarı Çiğdem Toker AK Parti’nin davetini reddetti

Gazeteci Çiğdem Toker, AKP’nin ‘muhalif’ gazetecileri tek tek arayarak çağırdığı toplantıya gitmeyeceğini bugünkü yazısında duyurdu.

Süleyman Soylu aile şirketi Engin Sigorta'daki hisselerini devretmiş

Gazeteci Çiğdem Toker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun aile şirketi Engin Sigorta'daki hisselerini devrettiğini açıkladı..