Etiketler

Ahmet Davutoğlu'ndan Sinan Ateş açıklaması!

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Ülkü Ocakları’nın eski başkanı Sinan Ateş'in hayatını kaybetmesiyle ilgili Bahçeli, Erdoğan ve Soylu hala sessiz. Neyi bekliyorsunuz? Siz sustukça ben sormaya devam edeceğim.

MHP'de istifalar devam ediyor! Bu sefer Sinan Ateş'in dayısı Mustafa Bozkurt istifa etti!

Ankara'da öldürülen eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş'in dayısı Bursa Yıldırım Belediyesi MHP'li Meclis üyesi Mustafa Bozkurt istifa ettiğini duyurdu. Bozkurt, "rtık eski Türkiye’de yaşamıyoruz. Yıllarımızı verdik bir dava uğruna. Bizim arkamızda olmayan bir toplumda olmamız bize zarar verecektir. Bu düşünce ile MHP’den istifa ettim. Bağımsız meclis üyesi olarak hizmetime devam edeceğim” dedi.

Sinan Ateş cinayetinde tutuklanan avukattan flaş açıklama: Hafıza kaybı yaşadım!

Eski Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Sinan Ateş'in Ankara'da öldürülmesinin ardından soruşturma kapsamında tutuklanan avukat Serdar Öktem'in verdiği ifade herkesi şaşırttı. Öktem, "Yakın zamanda koronavirüs geçirdiği için hafıza kaybı yaşadığını ve incelemeye alınacak telefonunun açılış şifresini hatırlamadığını" söyledi.

Ahmet Davutoğlu Devlet Bahçeli'yi bombaladı!

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, 6'lı masanın yayınlamış olduğu Ortak Politikalar Mutabakat Metn hakkında açıklamalar yaptı. Davutoğlu bu açıklamaları yaparken Sinan Ateş cinayeti üzerinden Devlet Bahçeli'ye bomba sözler söyledi. Davutoğlu, "Sayın Bahçeli, Sinan Ateş eski Ülkü Ocakları başkanıydı, değil mi? O zamanlar senin evladın gibiydi, değil mi? Evladının yetimlerini alnından öpmeyi hiç düşünmedin mi, o yiğit insanın eşine taziye dilemeyi hiç düşünmedin mi?" diye konuştu.

MHP'de istifaların ardı arkası kesilmiyor!

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkan Yardımcısı Tuğçe Karadeniz, Sinan Ateş cinayeti hakkında açıklamalar yaparak görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Sinan Ateş'in annesi ilk kez konuştu: Adalet yoksa niye yaşayalım?

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ankara'da uğradığı silahlı saldırı sonucu yaşamının yitiren Ülkü Ocakları eski Genel BaşkanıSinan Ateş'in Bursa'daki ailesinin evine taziye ziyaretinde bulundu. Ziyarette ilk kez konuşan Sinan Ateş'in annesinin sözleri gündem oldu.

İYİ Parti'den TBMM'ye flaş Sinan Ateş önerisi!

İYİ Parti, Ankara'da suikasta kurban giden Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Sinan Ateş için TBMM'ye bir öneride bulundu.

Sinan Ateş cinayetinde bomba gelişme! MHP'li kritik isim gözaltına alındı, şok olacaksınız...

Eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş cinayeti soruşturmasında 3 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınanlar arasında, daha önce iki kez gözaltına alınıp serbest bırakılan Tolgahan Demirbaş, öğretmen Bahadır Grammeşin’i öldüren çete üyelerinin avukatlığını yapan MHP'li avukat Serdar Öktem ve MHP Genel Başkan Yardımcısı'nın özel kalem müdürü olan Emre Y. bulunuyor.

Devlet Bahçeli'yi sinirlendiren Sinan Ateş sorusu! Hadi işine bak

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir gazeteci arasında grup toplantısı sonrası gerginlik yaşandı. Devlet Bahçeli, grup toplantısı sonrası TBMM koridorundan geçerken bir gazetecinin Sinan Ateş cinayeti hakkında sorduğu soruya 'Hadi işine bak' diye cevap verdi.

Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş'den adalet çağrısı!

Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş, sosyal medya hesabı üzerinden adalet çağrısında bulundu.

Ahmet Davutoğlu'ndan Erdoğan, Bahçeli ve Soylu'ya tepki: 21 gün yani 504 saat geçti neyi bekliyorsunuz?

Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu, sosyal medya hesabından Bahçeli, Erdoğan ve Soylu'ya Sinan Ateş suikasti hakkında çarpıcı yorumlar yaptı.