Etiketler

Ordu milletvekilleri Şenel Yediyıldız’ı yalanladı

AK Partili Şenel Yediyıldız, bir televizyon programında dile getirdiği "Tayyip ağabeyin ayakkabısını elimizle yalamamız lazım” sözleri üzerine "özür" dilerken Demokrat Partili Cemal Enginyurt, Yediyıldız'a yüklendi. Enginyurt, "Biz Orduluyuz ve bırak ayakkabı yalamayı, kralının karşısında eğilmedik. Sen yöreyi değil, şahsi yalamacılığını yaptın. Yazık" sözleriyle Yediyıldız'a tepki gösterdi.

İYİ Parti Genel Başkan Başdanışmanı Çömez'den AKP'li Şenel Yediyıldız'a şok sözler!

İYİ Parti Genel Başkan Başdanışmanı Turhan Çömez, AKP Ordu Milletvekili Op. Dr. Şenel Yediyıldız'ın açıklamalarına Twtiter hesabından tepki gösterdi. Çömez, "Başlar ayak, Ayaklar baş olunca, Yalayacak ve yamanacak yer bulmakta zorlananlara da gün doğuyor haliyle” dedi.

AKP'li Şener Yediyıldız'dan yeni açıklama: Tayyip Bey emrederse kalırım, emretmezse...

AK Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız, katıldığı bir canlı yayın programında söylediği skandal açıklamalardan sonra hakkındaki iddialarla iligili ilk kez açıklama yaptı. Yediyıldız, " o sözlerini "bizim yöremizde insanların rahatlıkla kullandığı sözler" diye savundu. 

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan AKP'li Yediyıldız'a bomba sözler

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında AKP Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız'a şok sözler söyledi. Kılıçdaroğlu, "Bu milletvekili Ordu’da nasıl geziyor? Erdoğan’ın ayakkabısına elini atsın yalayarak gitsin, herkes de seyretsin" dedi.

Mehmet Metiner'den AKP'li Şenel Yediyıldız'a tepki: Reis bundan rahatsız olur

Eski AKP Milletvekili Mehmet Metiner'den 'Tayyip ağabeyin ayakkabısını yalamamız lazım' diyen AKP Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız'a tepki. Mehmet Metiner 'Tanıdığım bildiğim Reis bu tarz övgülerden rahatsızlık duyar. Safi zarar işte" sözlerini kullandı.