Etiketler

Sedat Peker bağış yaptı iddiasına eşi Özge Peker'den açıklama geldi! Video çekmek için...

İzmir Büyükşehir Belediyesi ile ihtiyacharitası.org'un 'Bir Kira Bir Yuva' kampanyasına Sedat Peker damga vurmuştu. Savaş Ateş isimli şahsın 50 milyon TL bağışlayarak Lina ve Mina isimlerini kullanması sosyal medyayı sallamıştı. Savaş Ateş'in Sedat Peker olduğu iddia edilirken konuyla ilgili açıklama Özge Peker'den geldi.

Sedat Peker yeni bir mesaj mı gönderdi? Sedat Peker'in RT'sinin şifresi çözüldü

TELE1 ekranlarında yayınlanan ve gazeteci Gökmen Karadağ’ın hazırlayıp sunduğu Açıkça programının konuğu hukukçu Salim Şen, Sedat Peker’in kendisinin paylaştığı bir tweeti retweet etmesiyle ilgili konuştu.

Emniyet Genel Müdürlüğü'nden Sedat Peker açıklaması

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), sosyal medya üzerinden yapılan bir yayında "Sedat Peker dosyasının gizli tanığı konuştu" iddialarına ilişkin gerekli yasal sürecin başlatıldığını bildirdi.

Sedat Peker önce retweetledi sonra sildi! Seçim öncesi dikkat çeken hareket

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker Birleşik Arap Emirlikleri'nde dijital tecrit altında olduğu söylemişti. Açıklama yapmamasıyla ilgili olarak atılan bir tweeti retweet yapan Sedat Peker 6 dakika sonra retweetini kaldırdı. İşte Sedat Peker'den dikkat çeken o hareket..

Sedat Peker'in avukatı canlı yayında açıkladı! Yeni paylaşım yapacak mı?

Sosyal medyada paylaştığı iddialarla sıkça gündeme gelen ve şu an Birleşik Arap Emirlikleri’nde (BAE) bulunan Sedat Peker'in avukatı Ersan Barkın canlı yayında "Peker yeni paylaşım yapacak mı?" sorusuna yanıt verdi.

Sedat Peker hakkında iddianame hazırlandı

Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından suç örgütü lideri Sedat Peker hakkında iddianame hazırlandı.

Murat Ağırel'den skandal Sedat Peker iddiası! Kellesi için ödül konulmuş

En son Ünsal Ban ve Sarayın iki Cumhurbaşkanlığı danışmanına kadar giden rüşvet sarmalı hakkında iddialarda bulunan Organize suç lideri Sedat Peker hakkında bir skandal patlak verdi. Gazeteci Murat Ağırel Halk TV'de 'Şule Aydın ile Kayda Geçsin' canlı yayınında Sedat Peker'in neden sustuğunu anlattı.

Ünsal Ban'ın lüks teknesini teslim almaya Zehra Taşkesenlioğlu da gitmiş

Sedat Peker'in rüşvet iddialarında ismi geçen Ünsal Ban'ın Yunanistan'a kaçmaya çalışırken yakalandığı lüks tekneyi teslim almaya  AK Parti Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu ile birlikte gittikleri iddia edildi..

Deva Partisi’nden Sedat Peker’in iddialarındaki isimler hakkında suç duyurusu

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi, Sedat Peker’in iddialarında ismi geçenler hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

CHP Sedat Peker'in iddialarıyla ilgili suç duyurusunda bulundu

CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek başkanlığındaki CHP heyeti, bu sabah Ankara Adliyesi'ne giderek suç örgütü lideri Sedat Peker'in ortaya attığı rüşvet iddialarına ilişkin suç duyurusunda bulundu.

Sedat Peker FETÖ iddialarına sert cevap verdi

Organize suç örgütü kurduğu gerekçesiyle hakkında yakalama kararı bulunan ve şu an yaşamını Birleşik Arap Emirlikleri'nde sürdüren Sedat Peker ile Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek arasındaki tartışma, bugün partinin yayın organı Aydınlık gazetesinde yayınlanan haberle büyüdü. Haber sonrası ise Sedat Peker'den açıklama geldi.

Sedat Peker'den yeni video yayınladı! 'Benden tehditle para alamazsınız'

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in kızlarıyla oyun oynarken çekilen videosunu sosyal medyada gündem oldu. Sedat Peker'in yeni videosunu eşi Özge Peker paylaştı.

Sedat Peker'in açıklamalarında adı geçen Zafer Salman kimdir? Sedat Peker Zafer Salman hakkında ne dedi? Zafer Salman kaç yaşında ne iş yapar?

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, 'Deli Çavuş' isimli Twitter hesabından yaptığı açıklamalarda adı geçen Zafer Salman'ın kim olduğu merak konusu oldu. Peki Zafer Salman kimdir? Zafer Salman ne iş yapar? Sedat Peker Zafer Salman için neler söyledi. İşte Zafer Salman hakkında bilinmeyenler..

Gündemi değişti! Sedat Peker Adalet bakanı Bozdağ’ı hedef aldı

Ankara’da Cumhuriyet Savcısı A.T’nin görev yerinin Sedat Peker ile ilgili bir dosya nedeniyle değiştiği iddia edildi. Haberin ardından Sedat Peker'in gündemi değişti. Sedat Peker, yarın için Yıldırım Demirören hakkında açıklamalarda bulunmayacağını belirterek siyasiler ve gazeteciler hakkında bilgiler paylaşacağını aktardı.

Sedat Peker'den Yıldırım Demirören paylaşımları! Demirören ailesi hakkında olay iddialar var

Medya patronu Yıldırım Demirören hakkında bilgiler paylaşacağını duyuran Sedat Peker beklenen açıklamayı yaptı.

Sedat Peker'den yeni açıklama! Cem Küçük'ün görüntüleri var mı?

Hakkında suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla tutuklama kararı bulunan Sedat Peker, dün akşamdan itibaren tüm Türkiye'nin konuştuğu Cem Küçük videosu hakkında açıklama yaptı.

Sedat Peker'den Hilal Kaplan paylaşımı! Yargılanacaksınız

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, retweetler ile paylaşım yapmaya devam ediyor. Sedat Peker Hilal Kaplan ile ilgili bir paylaşımı retweet yaptı.

Sedat Peker’in Ramazan kolilerini dağıtanlar gözaltına alındı!

Suç örgütü lideri Sedat Peker'in adıyla Rize ve Trabzon’a yardım kolileri gönderildi. Yardım kolilerinin dağıtımında görev alanlar gözaltına alındı.