Etiketler

Son anket açıklandı: Cumhurbaşkanı adayları arasındaki fark açıldı!

Artıbir Araştırma Şirketi, yapmış olduğu araştırmaya ilişkin sonuçları paylaştı. Son anket sonucuna göre Millet İttifakı'nın adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhur İttifakı'nın adayı Recep Tayyip Erdoğan'a fark attı.

Melih Gökçek: İşte inanacağınız bir anket

Uzun süredir seçim anketi paylaşamayan Melih Gökçek, GENAR Araştırma'nın seçim anketini 'işte inanacağınız bir anket' notuyla sosyal medya hesabından paylaştı.

Anket sonuçlarını açıkladı: İnce aday olursa...

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel Millet İttifakı ve Kemal Kılıçdaroğlu'nun oy oranında büyük bir sıçrama olduğunu söyledi. Özel, anketlerde Millet İttifakı'nın önde olduğunu söyleyerek 'İnce aday da olsa ilk turda açık bir farkla kazanacağız' dedi.

Son anket seçimleri açıklandı: İttifaklar arasında büyük fark

ORC Araştırma, Bursa ve Balıkesir'de gerçekleştirdiği son anket sonuçlarını yayımladı. Katılımcılara 'Bu pazar genel seçim olsa, hangi partiye oy verirsiniz?' diye sorulan anket sonuçlarına göre; Millet İttifakı, iki ilde Cumhur İttifakı'nı geçti.

Son seçim anketi açıklandı: İttifaklarda şaşırtan sonuç

Seçimlere az bir süre kala Sosyo Politik Araştırma Şirketi tarafından yapılan ankette AK Parti'nin oy oranı yüzde 33.2, CHP'nin oy oranı ise yüzde 28.5 olarak ölçülürken İYİ Parti ve HDP oyları birbirine yakın çıktı.

İstanbul özelinde yapılan seçim anketinde ilginç sonuç

ORC Araştırma cumhurbaşkanlığı seçimleri için İstanbul özelinde bir anket gerçekleştirdi. Ankette vatandaşlara 'Bu pazar genel seçim olsa, hangi partiye oy verirsiniz?' diye soruldu. Çıkan sonuç ise Millet İttifakı lehine oldu.

Cumhur İttifakı'na darbe vuran anket sonucu!

ORC Araştırma, AKP'nin kalesi olarak bilinen Kırıkkale'ye özel bir seçim anketi yaptı. Ankette AKP ve MHP aleyhine şaşırtıcı sonuçlar çıktı.