Etiketler

Bugün Regaip Kandili! Peki Regaib Kandili nedir, ne yapılır, Regaip Kandili Namazı nasıl kılınır, nasıl dua edilir? Regaip kandili ibadetleri nelerdir?

Bugün gerçekleşen Regaip Kandili önemi, Regaib kandili nedir, Regaip Kandili orucu ve namazı nasıldır, faziletleri nelerdir, Regaip kandili namazı nasıl kılınır, nasıl niyet edilir, kaç rekat, Regaib kandilinde ne oldu, Regaip kandili namazı 12 rekat saat kaçta ne zaman kılınır, Regaip kandili nasıl ibadet edilir, Regaip gecesi duası nasıl yapılır gibi sorulara cevap verdik. İslam dünyası için çok önemli olan Regaip kandilinde nasıl ibadet edilir hadisle açıklayalım.

Regaib Kandili duası ve namazı Cübbeli Ahmet Hoca sohbeti dikkat çeken ayrıntı

Mübarek üç ayların başlangıcı Recep ayının ilk mübarek gecesi Regaib Kandili ne demek, duası nasıl, anlamı ne, önemi ve fazileti nedir? Cübbeli Ahmet Hoca Regaib gecesi namazı ve duası ile ilgili sohbeti gerçekleştirirken nelere dikkat etti? Regaib gecesi namazı kaç rekat ve nasıl kılınır? Bu mübarek gecede neler oldu, neden önemli? Hepsi ve daha fazlasını sizler için haberimizde derledik.