Etiketler

Rasmus Paludan bir kez daha Kur’an-ı Kerim'i hedef aldı

Danimarkalı siyasetçi Rasmus Paludan, başkent Kopenhag'daki Türkiye Büyükelçiliği önünde yeniden Kur'an-ı Kerim'i yaktı.

Kur'an yakan Paludan'ın ses kayıtları ortaya çıktı: Çocuklarla cinsel içerikli konuşma

İsveç ve Danimarka'da iğrenç provokasyona imza atarak Kur'an-ı Kerim yakan Danimarkalı aşırı sağcı Sıkı Yön Partisi lideri Rasmus Paludan'ın, çocuklarla yaptığı rahatsız edici ve cinsel temalı konuşmalar konuşmalarının ses kayıtları ortaya çıktı.

Kur'an-ı Kerim'e saldırı gerçekleştiren Paludan ve Wagensveld'e soruşturma!

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, İsveç'te Türkiye'nin Stockholm Büyükelçiliği önünde ve Danimarka ülkesinin Kopenhag caminin karşısında Kur'an-ı Kerim yakan Rasmus Paludan ile Hollanda'nın Lahey kentinde Hollanda Parlamentosu önünde Kur'an-ı Kerim'i yakmaya çalışan Edwin Wagensveld hakkında soruşturma başlattı.

Avrupa Konseyi'nden Danimarka'ya "Paludan" eleştirisi

Aşırı sağcı Sıkı Yön Partisi lideri Rasmus Paludan'ın, İsveç'in ardından polis korumasında Kur'an-ı Kerim yaktığı Danimarka'daki nefret suçları bir kez daha gündeme geldi.

Kuran-ı Kerim yakma skandalının ardından Türkiye'den İsveç ve Finlandiya kararı

İsveç'teki provokatif Kuran-ı Kerim yakma eylemine tepkiler sürerken Türkiye'den kritik bir hamle geldi. Türkiye İsveç ve Finlandiya arasındaki üçlü mekanizma toplantısı Ankara'nın talebi üzerine süresiz şekilde iptal edildi.

İsveç'te Kuran yakılmasına sözde tepki! Atatürk büstlerine saldırdı...

İsveç'te aşırı sağcı politikacı Rasmus Paludan'ın Kuran'ı yakmasının ardından tepkiler çığ gibi büyümüştü. İstanbul Sultanbeyli'de sözde İsveç'te Kuran'ın yakılmasını protesto etmek için çok ilginç bir girişimde bulundu.

Kur'an-ı Kerim'i yakan Rasmus Paludan korku içinde!

İsveç'te Türkiye Büyükelçiliği önünde Kur'an-ı Kerim yakan Danimarkalı siyasetçi Rasmus Paludan, eyleminin ardından ölüm tehditleri aldığını ve korktuğunu söyledi.