Etiketler

Türkiye'nin konuştuğu müzisyen Onur Şener cinayeti davası başladı!

Türkiye'nin uzun süre konuştuğu Ankara'daki müzisyen Onur Şener cinayetiyle ilgili 3'ü tutuklu 5 sanığın yargılanmasına başlandı. Şener'in acılı annesi Leyla Şener isyan ederek "Bir insanı yok ettiniz, kopardınız yavrusundan. Size 'gidin program bitti' denmiş, neden zorladınız?" dedi. Şener kız arkadaşı ise korkunç olayı anlatarak "Onur'u kanlar içinde gördüm, Bir süre sonra nabzı gitti. Kalp masajı yaptım; ama ağzının da kesik olduğunu gördüm." dedi.

Müzisyen Onur Şener cinayetinde yeni gelişme

Ankara'nın Çankaya ilçesindeki eğlence mekanında çıkan tartışmada, müzisyen Onur Şener'in, kırık cam bardakla boynundan yaralanarak öldürülmesine ilişkin 5 sanık hakkında hazırlanan iddianame kabul edildi.

Onur Şener'in sevgilisinin avukatı konuştu! Soruşturma akıbeti açısından kaygılıyız

Ankara Çayyolu'ndaki bir eğlence mekânında üç kişinin, istekte bulundukları şarkıyı bilmediği gerekçesiyle öldürdükleri müzisyen Onur Şener'in sevgilisinin avukatı konuştu.

Haluk Levent katledilen Onur Şener’in kızı için sahneye çıktı

Şarkıcı Haluk Levent, Kuruçeşme’de verdiği konserde örnek olacak bir harekete imza attı. Şarkıları ile seyircileri coşturan sanatçı yaptığı açıklamayla bu akşamki bilet gelirinin Onur Şener’in kızının eğitim masraflarına harcanacağını duyurdu.

Halk TV sunucusu İrfan Değirmenci'den Onur Şener'in katilleri hakkında şok iddia!

Halk TV Ana Haber Sunucusu İrfan Değirmenci'den dün akşam saatlerinde istek parçayı bilmediği için katledilen müzisyen Onur Şener ile ilgili açıklama geldi. Onur Şener'in ortaokul arkadaşı olduğunu söyleyen Değirmenci katillerin daha önceden suç kaydı olduğunu iddia etti.