Etiketler

Türkiye'nin konuştuğu müzisyen Onur Şener cinayeti davası başladı!

Türkiye'nin uzun süre konuştuğu Ankara'daki müzisyen Onur Şener cinayetiyle ilgili 3'ü tutuklu 5 sanığın yargılanmasına başlandı. Şener'in acılı annesi Leyla Şener isyan ederek "Bir insanı yok ettiniz, kopardınız yavrusundan. Size 'gidin program bitti' denmiş, neden zorladınız?" dedi. Şener kız arkadaşı ise korkunç olayı anlatarak "Onur'u kanlar içinde gördüm, Bir süre sonra nabzı gitti. Kalp masajı yaptım; ama ağzının da kesik olduğunu gördüm." dedi.

Müzisyen Onur Şener cinayetinde yeni gelişme

Ankara'nın Çankaya ilçesindeki eğlence mekanında çıkan tartışmada, müzisyen Onur Şener'in, kırık cam bardakla boynundan yaralanarak öldürülmesine ilişkin 5 sanık hakkında hazırlanan iddianame kabul edildi.

Müzisyen Onur Şener cinayetinde flaş gelişme!

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Ankara'nın Çankaya ilçesinde bir eğlence mekanında çıkan tartışma sonucu müzisyen Onur Şener'in öldürülmesine ilişkin soruşturmayı tamamlayarak iddianame hazırladı.

Müzisyen Onur Şener'in katil zanlılarının görüntüleri ortaya çıktı

Ankara'da istek parça tartışması sonrasında feci şekilde öldürülen müzisyen Onur Şener cinayetiyle ilgili 3 kişi tutuklandı. İlk ifadelerinde suçu birbirine atan katil zanlılarının, yıllar önce şarkı söyledikleri görüntüler ortaya çıktı. Şahıslar videoda saz ve gitar çalıp şarkı söylüyor.

AK Parti'den Ankara'daki müzisyen cinayetiyle ilgili olay yorum!

AK Partisi Sözcüsü Ömer Çelik, Ankara'da istek şarkıyı bilmediği için öldürülen müzisyen Onur Şener cinayeti hakkında açıklamada bulundu. Cinayetin siyasi polemiğe konu edilmeye çalışıldığını belirten Çelik, 'Bu acı karşısında siyasi polemik üretmeye çalışanların 'Bundan hükümet, bakanlık, şu kurum sorumludur' gibisinden yaklaşım içine girmesinin bu acıyı ve cinayeti istismar etmesinden başka bir yüzü yoktur.' dedi.

Fatih Altaylı'dan Onur Şener cinayetine büyük tepki! Bu alçaklar kim bilir kimin torpillisi?

HaberTürk yazarı Fatih Altaylı, Ankara'da bir eğlence mekanında üç kişinin istekte bulundukları şarkıyı bilmediği gerekçesiyle müzisyen Onur Şener'i öldürmesini köşesine taşıdı. Altaylı, katil zanlılarının bürokrat olduklarına dikkat çekerek, 'Eskiden mafya mensuplarının yaptığını, şimdi devlet memurları yapıyor' dedi.