Etiketler

Bakan Nureddin Nebati son dakika deprem açıklaması! Sosyal medyaya inanmayın!

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Şanlıurfa ile ilgili, '48 kaybımız var, 103 yaralının 24'ü yoğun bakımda.' dedi.

Bakan Nureddin Nebati'den enflasyon, döviz kuru ve EYT açıklaması

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Mehmet Acet'in sunduğu Başkent Kulisi programında ekonomi gündemine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Nebati, EYT'nin maliyetine değinirken enflasyonda ise düşüşün süreceğini bildirdi.

Nureddin Nebati'den Türkiye Ekonomi Modeli açıklaması: Yüzde 75'e geriledi

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Türkiye Ekonomi Modeli'nin bir yıldır ekonomiye sağladığı katkılara dikkati çekerek, "Aralık 2021'de yüzde 70'leri aşan yabancı para mevduat oranı yüzde 50'nin altına kadar geriledi." dedi.

Bakan Nureddin Nebati duyurdu! 1,8 milyar TL tasarruf sağladı

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Elektronik Tebligat Uygulaması (e-Tebligat) ile 1,8 milyar TL tasarruf sağlandığını açıkladı.

Bakan Nureddin Nebati'den enflasyon mesajı!

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan tüketici fiyat endeksi (TÜFE) ve yurt içi üretici fiyat endeksini (Yİ-ÜFE) değerlendirdi.

Nureddin Nebati'den Kemal Kılıçdaroğlu'nun göndermesine cevap!

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'den kendisinin daha önce kullandığı, "Epistemolojik kopuşlar" ifadesine göndermede bulunan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na yanıt geldi. Nebati, "Bizler, ilim neredeyse alırız ancak ithal ekonomi komiserlerine asla bel bağlamayız" dedi.

Bakan Nureddin Nebati'den vergi kaçakçılığı açıklaması! 2 bin 916 suç duyurusunda bulunduk

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, sosyal medyada yaptığı paylaşımda vergi kaçakçılığı konusunda açıklamalar yaptı. Nebati 'vergi kaçakçılığı nedeniyle ilgili kişiler hakkında 2.916 adet vergi suçu raporu düzenleyerek Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunduk' ifadelerini kullandı.

Bakan Nureddin Nebati'den enflasyon açıklaması! TL'nin reel değeri arttı

Nureddin Nebati, İstanbul'da Darphane'nin 555. yıl etkinliğinde konuştu. Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, "Ülkemizde fiyat istikrarını sağlamak ve vatandaşımızın alım gücünü artırmak için kapsamlı adımlar atıyoruz. İnşallah enflasyondaki tedrici düşüş yakın zamanda gerçekleşecektir" dedi.

Milyonların beklediği haberi Bakan Nureddin Nebati duyurdu! EYT'de yürürlük tarihi belli oldu

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati EYT'nin yürürlüğe gireceği tarihi açıkladı. Buna göre, EYT'nin 15 Ocak 2023'te yürürlüğe girmesi için hazırlık yapılıyor.