Etiketler

Bakan Nebati Ocak ayı enflasyonunu değerlendirdi! 'Zorlu dönem geride kaldı'

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, ocak ayı enflasyon verilerini değerlendirdi. Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Nebati: 'Mevcut veriler, enflasyonda en zorlu dönemi ardımızda bıraktığımızı, önümüzdeki ayların çok daha iyi olacağını işaret etmektedir' ifadelerini kullandı.

Bakan Nebati'den enflasyon mesajı!

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, katıldığı Türkiye Yüzyılı programında ekonomiyle ilgili çarpıcı açıklama yaptı. Nebati, "Ekonomideki tüm paydaşlarla enflasyonu indirmeyi başardık. İnşallah daha da indireceğiz" dedi.

Bakan Nureddin Nebati'den enflasyon, döviz kuru ve EYT açıklaması

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Mehmet Acet'in sunduğu Başkent Kulisi programında ekonomi gündemine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Nebati, EYT'nin maliyetine değinirken enflasyonda ise düşüşün süreceğini bildirdi.

Bakan Nureddin Nebati: Türk Lirası geçen yıla göre daha değerlendi ama...

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati ile görüşmesini anlattı. Ahmet Hakan “Nebati, enflasyonun düşmeye başlamasıyla birlikte karamsarlığı üzerinden tamamen atmış'' dedi..

Bakan Nureddin Nebati'den asgari ücret, EYT, konut kredisi ve ÖTV indirimi açıklaması

İzmir İktisat Kongresi Basın Toplantısı sonrası açıklamalarda bulunan Bakan Nebati, asgari ücret, EYT, konut kredisi kampanyası ve araçlarda ÖTV indirimiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu

Nureddin Nebati'den Türkiye Ekonomi Modeli açıklaması: Yüzde 75'e geriledi

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Türkiye Ekonomi Modeli'nin bir yıldır ekonomiye sağladığı katkılara dikkati çekerek, "Aralık 2021'de yüzde 70'leri aşan yabancı para mevduat oranı yüzde 50'nin altına kadar geriledi." dedi.

Bakanı Nureddin Nebati'den faiz açıklaması

TBMM Bütçe Sunumunda açıklamalarda bulunan Hazine ve Maliye Bakanı Nebati'den faiz açıklaması geldi..

Bakan Nureddin Nebati: Hiç kimse beni enflasyonun altında ezdirdiler diyemez

Bakan Nureddin Nebati, AK Parti İl Teşkilatı'nca Şerife Bacı Öğretmenevi'nde düzenlenen '2023'e Doğru Şehir Buluşmaları' programında yaptığı açıklamada '20 yıldır bu ülkede hiç ama hiç kimse ‘Beni enflasyonun altında ezdirdiler’, ‘Beni doktorsuz bıraktılar’, ‘Benim çocuğumu kitapsız bıraktılar’ diyemez'' dedi..

Nureddin Nebati: Türkiye ekonomi modeli dünyanın gündeminde

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Türkiye'nin ekonomi kanalı A Para tarafından düzenlenen 2. Finansın Geleceği Zirvesi'nin açılışında konuştu.

Bakan Nureddin Nebati'den enflasyon mesajı! İnsanların işini kaybetmesini istemiyoruz

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'den enflasyona yönelik dikkat çeken açıklamalar geldi. Nebati, 'Enflasyonla mücadele için insana odaklandık. Büyüme istiyoruz ama insanların işini kaybetmesini istemiyoruz.' ifadelerini kullandı.

Bakan Nureddin Nebati enflasyonda düşüş için tarih verdi

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Sapanca'da düzenlenen Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde konuştu. Hazine ve Maliye Bakanı Nebati, aralık ayındaki baz etkisiyle enflasyonda düşüşün başlayacağını söyledi. Nebati, "Enflasyon yüzde 13 ortalamalara doğru inecektir" diye konuştu.

Bakan Nureddin Nebati'den enflasyon açıklaması

Hazine Ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Türkiye İstatistik Kurumu'nun Ağustos ayı enflasyon verisini açıklamasının ardından değerlendirme yaptı. Nebati 'Yüksek enflasyonu bir daha geri dönmemek üzere bu topraklardan def edeceğiz' dedi.

Bakan Nurettin Nebati'den enflasyonla mücadele mesajı! Önemli bir adıma daha imza atıyoruz

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati enflasyonla mücadele ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Tarım Kredi Kooperatif marketlerinde yapılacak indirimi anlatan Nebati 'önemli bir adıma daha imza atıyoruz' dedi.

Bakan Nureddin Nebati: Size ve Cumhurbaşkanımıza söz verdim enflasyon düşecek

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, enflasyonu kontrol altına aldıklarını belirterek, 'Size ve sayın Cumhurbaşkanı'mıza da söz verdim, Aralık ayından itibaren enflasyonun düşüşünü göreceğiz' dedi.

Bakan Nureddin Nebati 15 gün sonra sessizliğini bozdu: Piyasalar elhamdülillah iyi

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati enflasyon ve KDV indirimiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Bakan Nebati 'Piyasalar canlı. Tüm sorunların sıfırlanması gibi bir hayat, bir dünya yok' dedi.