Etiketler

Bakan Nureddin Nebati'den enflasyon, döviz kuru ve EYT açıklaması

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Mehmet Acet'in sunduğu Başkent Kulisi programında ekonomi gündemine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Nebati, EYT'nin maliyetine değinirken enflasyonda ise düşüşün süreceğini bildirdi.

Bakan Nureddin Nebati'den asgari ücret, EYT, konut kredisi ve ÖTV indirimi açıklaması

İzmir İktisat Kongresi Basın Toplantısı sonrası açıklamalarda bulunan Bakan Nebati, asgari ücret, EYT, konut kredisi kampanyası ve araçlarda ÖTV indirimiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu

Nureddin Nebati'den Türkiye Ekonomi Modeli açıklaması: Yüzde 75'e geriledi

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Türkiye Ekonomi Modeli'nin bir yıldır ekonomiye sağladığı katkılara dikkati çekerek, "Aralık 2021'de yüzde 70'leri aşan yabancı para mevduat oranı yüzde 50'nin altına kadar geriledi." dedi.

Bakan Nureddin Nebati'den enflasyon mesajı!

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan tüketici fiyat endeksi (TÜFE) ve yurt içi üretici fiyat endeksini (Yİ-ÜFE) değerlendirdi.

Bakan Nureddin Nebati açıkladı! TOGG için kredi verilecek mi?

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Togg'a kredi verilecek mi? sorusuna açıklık getirdi. Nebati "Kamu bankaları ile bugün görüştük. Togg alımında gerekirse kar etmeyecek şekilde kredi verecekler" dedi.

Bakan Nureddin Nebati duyurdu! Hazine Faiz Destekli Kredi Paketi yürürlüğe girdi

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, milyonlarca esnaf, çiftçi ve sanatkarı ilgilendiren Hazine Faiz Destekli Kredi Paketi'nin Cumhurbaşkanı Kararı ile yürürlüğe girdiğini sosyal medya hesabından duyurdu.

Hazine ve Maliye Bakanı Nebati: Türkiye modeli örnek olacak

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Ekonomik Dönüşüm ve Yeni Paradigmalar Zirvesi'nde konuştu. Nebati, 'Yeni modeli devreye almasaydık enflasyonla birlikte ekonomide durgunluk sorunu da yaşayacaktık' dedi..

Bakan Nebati'dan flaş açıklama! Enflasyondaki düşüşü yıl sonu hissedeceğiz

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, 2. Türkiye Çiftçi Zirvesi'nde enflasyon hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. Bakan Nebati 'Enflasyonu da yeneceğiz' dedi..

Bakan Nebati'den sosyal konut projesi açıklaması! Ekonomik değer yaratacak

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati sosyal konut projesi hakkında twitter hesabından bir paylaşımda bulundu. Bakan Nebati '1,5 trilyon lirayı aşan ekonomik değer yaratacak' dedi..

Bakan Nureddin Nebati: Size ve Cumhurbaşkanımıza söz verdim enflasyon düşecek

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, enflasyonu kontrol altına aldıklarını belirterek, 'Size ve sayın Cumhurbaşkanı'mıza da söz verdim, Aralık ayından itibaren enflasyonun düşüşünü göreceğiz' dedi.

Bakan Nureddin Nebati'den Isı Yalıtım Projesi açıklaması! Bugün başladı 60 ay vade 0.99 faizli

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Isı Yalıtım Projesi'nin bugün başladığını açıkladı.

Hazine ve Maliye Bakan Nureddin Nebati'den flaş açıklama! Dövizle işiniz yok TL ile iş yapın

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati son atılan adımları Bloomberg'e değerlendirdi. Bakan Nebati, "Aldığımız bütün kararlar daimi kararlar değil. Hepsi geçici. Dövizle işiniz yok, TL ile iş yapın diyoruz" açıklamasını yaptı.