Etiketler

Kemal Kılıçdaroğlu: Yolumuz hak yoludur, irfan yoludur

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanlığı'nın düzenlediği Millet Sofrası iftar programına katıldı. Kılıçdaroğlu, iftar ardından açıklamalarda bulunarak 'Demokrasi için, hak için, hukuk için, adalet için mücadele ediyoruz. Bize destek veriniz. Beraber bir yola çıktık bu yolumuz uzun bir yoldur; hak yoludur, adalet yoludur, irfan yoludur, bilgi yoludur, bilim yoludur. Bu yola çıkanlar ülkemizin büyümesine, ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunacaklardır. dedi.

Liderler İmamoğlu ve Yavaş ile ilk kez bir arada

Millet İttifakı liderleri, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve ABB Başkanı Mansur Yavaş, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Malatya'daki çadırkentte depremzedelerle iftar sofrasında bir araya geldi. Davutoğlu, Akşener ve İmamoğlu sosyal medya hesaplarından mesaj yayımlayarak iftara dair fotoğraf paylaşımında bulundu.

Kemal Kılıçdaroğlu açıklamalarda bulundu: Herkes ödediği verginin nereye gittiğini bilecek

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi'nde konuştu. Kılıçdaroğlu açıklamasında demokrasi, özgür medya ve sosyal devlet vurgusu yaptı.

Erkan Baş: Cumhur İttifakı'nın oyunu azaltmak için...

Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı Erkan Baş, Fatih Altaylı'nın Teke Tek programına katılarak açıklamalarda bulundu. Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayını destekleme konusunda kesin karar vermediklerini söyleyen Erkan Baş, 'Kılıçdaroğlu'nun kendisinin tüm muhalefetin adayı haline kendini görüp isteyecek mi, istememeyecek mi?' ifadelerini kullandı.

Kemal Kılıçdaroğlu: Muhafazakar kadınlara seslenmek istiyorum

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, HÜDA-PAR'ın Cumhur İttifakı'na katılmasını işaret ederek sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu, 'Biz baskıcı olan her şeyden arındık, demokratikleştik. Onlar en baskıcı olanı yanlarına çektiler.' ifadeleriyle muhafazakar kadınlara seslendi.