Etiketler

Uzman isimden 1987 kışı uyarısı!

Meteroroloji uzmanı Keram Ökten çarpıcı bir uyarı yaptı. Ökten, "İki majör Stratosferik darbe peş peşe. Örneği yok. Zonal rüzgarlar 2018 ve 1987 ile aynı değerlerde" dedi.

Meteoroloji uzmanı duyurdu: Kar geliyor...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü bugün yeni hava tahminlerini açıkladı. Hava tahminlerinin açıklanmasının ardından Meteoroloji uzmanı Kerem Ökten sosyal medya hesabından tahminleri duyurdu.

Kar yağışı haberleri peş peşe geliyor! Kar yağışı ne kadar sürecek? İstanbul ve Ankara’ya kar ne zaman yağacak?

Türkiye beklenen kar yağışına nihayet kavuşuyor. İstanbul ve Ankara’da kar yağışının etkisini arttırması beklenirken soğuk havaların ülke genelinde de etkisini göstermesi bekleniyor. Türkiye’nin İzlanda’dan gelen soğuk havanın etkisi altında kalacağı öğrenilirken meteoroloji uzmanlarını da ilk etapta yaklaşık 12-13 gün sürecek olan soğuk ve kar yağışlı bir sürece girildiğinin müjdesini verdi. Öte yandan İstanbul’dan ilk kar manzaraları da Çatalca, Beykoz, Kartal gibi ilçelerden gelmeye başladı.

Meteoroloji kahini uyardı: Kar ve soğuk hava geliyor!

Meteoroloji kahini Kerem Ökten, sosyal medya hesabından hava durumuna ilişkin bir paylaşım yaptı.

Uzman isim açıkladı: Kış başlıyor!

Meteoroloji Uzmanı Keram Ökten, sosyal medya hesabından ay sonunda gerçek kış başlıyor hazırlık olun dedi.

Meteoroloji'den 28 ile kar yağışı uyarısı!

Türkiye soğuk ve yağışlı hava dalgasının etkisi altına girdi. Birçok ilde kar yağışı etkisini etkisini gösterdi. Ankara'ya yılın ilk karı düştü. İstanbul'a kar yağışı için Meteoroloji uzmanı Kerem Ökten tarih verdi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü, bugün için 28 kente kar yağışı uyarısı yaptı.