Etiketler

Kılıçdaroğlu'ndan Bakan Nebati'ye olay gönderme!

CHP'nin vizyon programı sonrası sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan CHP lideri Kılıçdaroğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'ye göndermede bulundu.

İmamoğlu'ndan dikkat çeken paylaşım! Kılıçdaroğlu'na adaylık mesajı mı?

Adaylık için adı geçen İBB Başkanı İmamoğlu, Kılıçdaroğlu'nun CHP'nin vizyon belgesini açıklamasının ardından dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

Kılıçdaroğlu, Ekonomi Vizyon Belgesi’ni açıkladı: 'Bu ülke küllerinden yeniden doğacak'

‘İkinci Yüzyıla Çağrı’ başlıklı etkinlikte konuşan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Ekonomi Vizyon Belgesi’ni açıkladı. ilk etapta 3,5 milyon kişiyi istihdam edeceklerini ve kişi başı geliri 20 bin doların üzerine çıkaracaklarını vurgulayan Kılıçdaroğlu, ilk üç yılda 100 milyar dolarlık yatırım getireceklerini belirtti.

Kemal Kılıçdaroğlu ‘İkinci Yüzyıla Çağrı’ belgesini açıkladı! Yeni Kurmay kadrosunu tanıttı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'Bekle Erdoğan, sen de bekle dünya' diye günlerdir duyurusunu yaptığı İkinci Yüzyıla Çağrı Buluşması'nda iktidara geldiklerinde uygulayacakları ekonomi programını açıkladı.

Jeremy Rifkin: Kemal Kılıçdaroğlu ülkesini bir dönüşümden geçirecek

Kemal Kılıçdaroğlu'nun danışmanlığına getirilen Angela Merkel'in eski sağ kolu ekonomist Jeremy Rifkin, CHP'nin 'İkinci Yüzyıla çağrı' toplantısında konuştu. Rifkin, 'Kılıçdaroğlu ve ekibiyle çalışıyor olmak benim için heyecan verici olacak' dedi.

Kemal Kılıçdaroğlu Özgür Demirtaş'a bakanlık teklif etti! Parayı sen yönet

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Hilton Oteli'nde Sabancı Üniversitesi öğretim üyesi ekonomist Prof. Dr. Özgür Demirtaş'la buluştu. Kılıçdaroğlu, Özgür Demirtaş'a 'para yönetimini sen yap' teklifinde bulundu

Aslı Baykal'dan Kılıçdaroğlu'na ABD'li danışman tepkisi

Geçtiğimiz ay CHP'nin gidişatından memnun olmadığını ifade ederek istifa eden Aslı Baykal, Kemal Kılıçdaroğlu'nun ABD’li Jeremy Rifkin'i danışmanı olarak atmasına tepki gösterdi.

Muharrem İnce'den Kemal Kılıçdaroğlu'na: 'Ben olsam o masayı yıkardım'

İyi Partili Yavuz Ağıralioğlu’nun Kılıçdaroğlu’nun adaylığına ilişkin açıklamalarını eleştiren Muharrem İnce, CHP Lideri'ni sert bir dille eleştirdi.

Merkel'in danışmanı Jeremy Rifkin Kılıçdaroğlu'nun danışmanı oldu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 3 Aralık Cumartesi günü partisinin ekonomi politikalarını ve bu politikaları oluşturan kadrosunu açıklayacak. Kadroda Almanya eski Başbakanı Angela Merkel'in danışmanlarından Jeremy Rifkin de bulunuyor...

Kılıçdaroğlu'ndan bomba 3 Aralık videosu! Herkes yorumlara aynı şeyi yazıyor

Dünkü grup toplantısında "Ey dünya, sen de 3 Aralık'ı bekle" diyen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, bugün de sosyal medya hesabından dikkat çeken bir video paylaştı.

Burdur'da Kemal Kılıçdaroğlu'nun afişlerine saldırı

Burdur'da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun “Avrupa Birliği’nin sığınmacı anlaşmalarından çıkacağız. Sınırlarımızda kontrolleri geri alacağız.” yazılı afişlerine zarar verildi.

Uğur Dündar'dan 6'lı masanın Cumhurbaşkanı adayı kim? sorusuna yanıt

Gazeteci Uğur Dündar, katıldığı canlı yayında muhalefetteki 6'lı masanın cumhurbaşkanlığı adaylığı ve Kemal Kılıçdaroğlu hakkında merak edilen sorulara yanıt verdi.

Fatih Portakal yüzde 99.9 kesin diyerek altılı masanın cumhurbaşkanı adayını açıkladı

Ankara'da Millet İttifakı anayasa tanıtımına katılan Fatih Portakal aldığı kulisler ve izlenimlerle adayı açıkladı. Fatih Portakal yüzde 99.9 ihtimal bu kişi Kemal Kılıçdaroğlu dedi. Adayın kesin ve net olduğunu iddia eden Fatih Portakal tartışmanın yardımcıları kim olacağı olduğunu söyledi.

Kemal Kılıçdaroğlu 3 Aralık'ı işaret etti: CHP tek adaya oy istemeyecek

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında kısa bir konuşma yaptı. 3 Aralık'ı işaret eden Kılıçdaroğlu, "CHP tek adaya oy istemeyecek. Dar anlayışla oy istemeyecek. CHP yeni anlayışla yeni sisteme oy isteyecek" dedi.

Kemal Kılıçdaroğlu sabah karanlığında paylaştı! Türkiye'yi kalpleri gibi zifiri karanlığa mahkum ettiler

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından bir video paylaşarak, "Türkiye'nin sabahlarını karanlığa boğdular. Gerçekten de bu bir trajedidir" dedi.

Kılıçdaroğlu: Şimdi demokrasi zamanı!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Altılı Masa’nın dokuzuncu toplantısının ardından, "şimdi ” dedi.

Uğur Dündar’dan Kılıçdaroğlu’na aday çağrısı: Kazanacak bir adayı önereceğine inanıyorum…

Gazeteci Uğur Dündar CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na seslenerek “Sn.Kemal Kılıçdaroğlu'nun tekrarı olmayacak bu seçimde; 'Altılı Masa'ya, kazanacak bir adayı önereceğine inanıyorum” dedi.

AK Parti ve MHP başörtü teklifini aciliyeti yok diye erteledi

HaberTürk yazarı Muharrem Sarıkaya,  CHP Genel Bakanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun çağrısıyla gündem olan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Anayasa çağrısıyla yanıt verdiği başörtüsü teklifinin ertelendiğini yazdı. 

63 fezleke Cumhurbaşkanlığı'na gönderildi! Aralarında Kemal Kılıçdaroğlu ve Ümit Özdağ da var

Adalet Bakanlığı, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca çeşitli suçlardan dokunulmazlıklarının kaldırılması istemiyle 32'si HDP'li, 39 milletvekili hakkında hazırlanan 63 fezlekeyi Türkiye Büyük Millet Meclisine (TBMM) sunulmak üzere Cumhurbaşkanlığına gönderdi.

Altılı Masa'nın adayı kim olsun anketinde dikkat çeken isim!

Cumhurbaşkanlığı seçiminde Erdoğan'ın karşısına çıkacak Altılı Masa adayı henüz açıklanmadı. Dijitalgaste Twitter hesabından yapılan son anket sonuçlarına göre ise öne çıkan isim Kemal Kılıçdaroğlu'nu geride bırakan Ekrem İmamoğlu oldu. İşte anket sonuçları...

Kemal Kılıçdaroğlu eşi ile mutfaktan seslendi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından bir video yayınlayarak "Bir insan neden yoksul evlatlarımızın beslenme çantasını reddeder, inanın aklım almıyor! Yapacak bir şey yok, acı ve ıstıraplarının üstesinden gelme mücadelesine kendi başımıza devam edeceğiz" diye seslendi.

CHP-İYİ Parti arasında 'kulak çekme' gerilimi! İttifak bozuluyor mu?

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu’nun CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun muhtemel cumhurbaşkanlığı adaylığı konuşulurken ifade ettiği, 'Kılıçdaroğlu aday olursa kazanamaz endişesi duyuyoruz' sözleri iki parti arasında gerginliğe neden oldu.

Kemal Kılıçdaroğlu 3 Aralık'ta ne açıklayacak? Yeni vizyonun detayları ortaya çıktı

CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun 3 Aralık'ta açıklayacağı "yeni vizyonun" detayları ortaya çıktı.

Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a 3 Aralık daveti!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na "haysiyet fukarası, "sefil" deyip, 3 Aralık'ta açıklayacağı vizyon belgesini hedef almıştı... Cumhurbaşkanı Erdoğan'a cevap veren Kemal Kılıçdaroğlu, "Böyle boş konuşmaya bırakın devam etsin" ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu: 3 Aralık’ı bekleyin ve asla unutmayın; geliyor gelmekte olan!

CHP lideri Kılıçdaroğlu, "Ekonomi bakanlarını değiştirdiler, maliye bakanlarını değiştirdiler, hükümetler geldi gitti; ama krizler bizim hayatımızda hep oldu" dedi.

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a: Rabia İşareti yapıyordu her yerde şimdi ne oldu?

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında gündemdeki konulara ilişkin konuştu. Kılıçdaroğlu, İstanbul'daki terör saldırısından roketli saldırılara, hayat pahalılığından Erdoğan'ın Sisi ile tokalaşmasına kadar gündemdeki konulardan önemli açıklamalar yaptı.

Kılıçdaroğlu'ndan önemli açıklamalar! 'Teröristler aramızda geziyor'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulunuyor.

CHP'li belediye başkanı İmamoğlu'na ve Mansur Yavaş'a meydan okudu! 'Adaylığa hazırım'

Altılı masanın Cumhurbaşkanı adayı konusunda Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'ın da adı geçerken Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, 'İsmi geçen adaylardan eksiğim yok. Neden istemeyeyim ki' diyerek adaylığa hazır olduğunu belirtti.

İmamoğlu ve Mansur Yavaş'a rakip! CHP'li Başkan Lütfü Savaş'tan şaşırtan adaylık çıkışı!

Altılı masanın adaylık konusundaki en güçlü adayı CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu iken İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın da adı geçiyor. CHP'nin içinden bir isimden daha adaylık çıkışı geldi.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığı rafa kaldırıldı! İşte 6lı masanın gündemindeki iki isim

Gazeteci Veysel Karahan'dan 6lı masanın Cumhurbaşkanı adayı hakkında açıklama geldi. Karahan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ''Akşener İmamoğlu'na daha yakınken, Kılıçdaroğlu Mansur Yavaş'ın adaylığına daha yakın'' dedi..