Etiketler

Meteoroloji uyardı: O illere kar geliyor!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü son hava değerlendirmelerine göre bazı illere uyarılarda bulundu. Meteoroloji o illerde kar beklediğini açıkladı. İşte detaylar...

Meteoroloji uzmanı duyurdu: Kar geliyor...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü bugün yeni hava tahminlerini açıkladı. Hava tahminlerinin açıklanmasının ardından Meteoroloji uzmanı Kerem Ökten sosyal medya hesabından tahminleri duyurdu.

Meteoroloji 7 ili uyardı! Kar geliyor...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, yarından itibaren Doğu Karadeniz'de yaşanacak olan kar ve tipiye karşı vatandaşları uyardı. Meteoroloji, "Buzlanma ve don olayına bağlı ulaşımda aksamalar ile tipi şeklinde yağış gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir" dedi.

İstanbul Valisi'nden kritik uyarı: Cumartesi ve Pazar...

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Yerlikaya, bu olumsuz hava şartlarında evsiz ve sokakta kalanlara barınma hizmeti sunacaklarını açıkladı. İşte detaylar...

Uzmanlar açıkladı: 16 ile kar geliyor!

Bu yıl tüm yurtta hava durumu merak ediliyor. Yağmur ve karın bu sene yağmaması ciddi bir alarm teşkil ediyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü 26-30 Ocak tarihleri arasında 16 ile kar uyarısında bulundu.

Meteoroloji'den önemli uyarı! Tüm yurtta etkili olacak, kar geliyor...

Meteoroloji'nin hava durumu tahminlerine göre bugün hafif hafif kendini göstermeye başlayacak olan yağışlı hava dalgası yarından itibaren yurdun büyük bölümünü saracak. Düşen sıcaklıklarla beraber iç ve yüksek kesimlerde kar görülecek, yağışlar yeni haftada da etkili olacak.

Tarih verildi! İstanbul'a kar ne zaman yağacak?

Kış ayının çok sert geçmediği bu günlerde İstanbul'a henüz kar yağışı olmaması tedirgin etmeye devam ediyor. İstanbul'a kar ne zaman yağacak? sorusu merak ediliyor. Konuyla ilgili Meteoroloji Uzmanı Dilek Çalışkan açıklama yaptı ve tarih verdi.

Meteoroloji kahini uyardı: Kar ve soğuk hava geliyor!

Meteoroloji kahini Kerem Ökten, sosyal medya hesabından hava durumuna ilişkin bir paylaşım yaptı.

Uzmanlar tarih verdi: Kar ne zaman yağacak?

Türkiye önceki yıllara göre sıcak bir kış geçiriyor. Vatandaşlar ise en çok 'kar ne zaman yağacak?' sorusunun yanıtını merak ediyor. Beklenen soğuk havaların gelmemesi uzmanları da şaşırtırken kar yağışıyla ilgili tarih verildi.

Uzman isim açıkladı: Kış başlıyor!

Meteoroloji Uzmanı Keram Ökten, sosyal medya hesabından ay sonunda gerçek kış başlıyor hazırlık olun dedi.

Uzman isim tarih verdi kar geliyor!

Meteoroloji Uzmanı Dilek Çalışkan, İstanbul'a ne zaman kar yağacağını açıkladı.

Meteoroloji uzmanı il il uyardı: Şiddetli kar geliyor!

Meteoroloji Uzmanı Prof. Dr. Orhan Şen, hava durumu ile ilgili illere uyarılarda bulundu.

Meteoroloji tek tek açıkladı: 41 ile kar geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, 5 günlük hava durumu tahmin raporunu yayınladı. Meteoroloji'nin güncel değerlendirmelerine göre; bugünden itibaren yurda kar geliyor. Meteoroloji, kar yağışı beklenen 41 ili de tek tek sıraladı.

Meteoroloji'den yağmur ve kar uyarısı

Kasım ayının yaklaşması ile birlikte kış yüzünü iyice göstermeye başladı. Meteoroloji hava tahmin raporunu açıkladı. Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre yağmur ve kar geliyor.

İstanbul’a yine kar geliyor: THY bir ‘iptal’ kararı daha!

Türk Hava Yolları (THY), 18 Mart’ta kentte etkili olması beklenen kar yağışı nedeniyle İstanbul Havalimanı kalkışlı 57 tarifeli seferini iptal ettiğini duyurdu.

Meteoroloji tarih verdi: İstanbul’a yine kar geliyor

Meteoroloji’nin açıkladığı son hava durumu raporuna göre; 10 Mart Perşembe günü İstanbul’da kar yağışının etkili olması bekleniyor. Sibirya’dan gelen soğuk hava dalgasıyla birlikte hava sıcaklığının 0’ın altına düşeceği öngörülüyor.

Bu illere dikkat! Kar geliyor! Meteoroloji'den hava durumu uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından 2 Mart 2022 tarihli hava durumu tahminleri açıklandı. Yurdun birçok bölgesinde kar yağışı bekleniyor. İstanbul'da ise sıcaklık 6 derece olacak. Peki, bugün hava durumu nasıl olacak? İşte, il il 2 Mart hava durumu tahminleri..

AKOM tarih verdi: İstanbul’a kar geliyor

İBB sözcüsü Murat Ongun, İstanbul'da beklenen kar yağışı hakkında AKOM verilerini sosyal medya üzerinden paylaştı.

Meteoroloji ve AKOM'dan uyarı: İstanbul'a kar geliyor...

Meteoroloji'nin uyarılarının ardından İstanbul’da çarşamba gününden itibaren etkisini sürdürecek olan kar yağışı öncesi Afet Koordinasyon Merkezi (AKOM) tarafından ek tedbirler alındı.

Meteoroloji uyardı: Kar geliyor!

Meteoroloji'nin son hava durumu raporuna göre bugün Kırklareli, Tekirdağ, Mersin, Konya, Karaman, Aksaray, Kırşehir ve Nevşehir'de kuvvetli, Antalya’nın doğusunda yer yer çok kuvvetli sağanak yağış bekleniyor.

Meteoroloji bildirdi: Kar geliyor…

Meteoroloji Genel Müdürlüğü haftalık hava durumu raporunu yayımladı. Rapora göre; hava sıcaklıklarının Cuma günü itibarıyla artarak ülke genelinde mevsim normalleri civarında yer yer üzerinde seyredeceği tahmin edildiği bildirildi. Perşembe günü için ise Doğu Anadolu’nun kuzey kesimlerinde kar beklenildiği ifade edildi.