Etiketler

İsveç'te Kuran yakılmasına sözde tepki! Atatürk büstlerine saldırdı...

İsveç'te aşırı sağcı politikacı Rasmus Paludan'ın Kuran'ı yakmasının ardından tepkiler çığ gibi büyümüştü. İstanbul Sultanbeyli'de sözde İsveç'te Kuran'ın yakılmasını protesto etmek için çok ilginç bir girişimde bulundu.

AKP'ye kalesi Sultanbeyli'de büyük şok! 9 vekil boş alana konuştu

AKP'nin 23 Temmuz'da İstanbul Sultanbeyli'de gerçekleştirdiği etkinliğin görüntüleri ortaya çıktı. Alanın boş kaldığı etkinliğe ait görüntüler sosyal medyada gündem oldu.

İstanbul'da lokantada kavga! Birbirlerine girdiler

İstanbul Sultanbeyli'de, lokantada yemek yiyen yabancı uyruklu müşteri, iddiaya göre parasını ödemeyince ortalık karıştı. Müşteri ile lokanta çalışanları arasında çıkan tartışma, kısa sürede yumruklu, sopalı ve kemerli kavgaya dönüştü. O anlar vatandaşların cep telefonu kamerasına yansıdı

Sultanlıbeyli'de AK Parti kartını vurup CHP'ye geçen Ayşe Arayan meğer...

İstanbul Sultanbeyli'de AK Parti'den ayrılıp CHP'ye katılan ve rozeti CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu tarafından takılan Ayşe Arayan isimli kadın sosyal medyada gündem olmuştu. Ayşe Arayan'ın gerçek adının Anşa Arayan olduğu ve AK Parti'ye hiç üye olmadığı ortaya çıktı.

Ev hanımı Ayşe Arayan hizmet görmediğim için CHP’ye geçiyorum dedi AK Parti kartını kürsüye bıraktı

İstanbul Sultanbeyli’de CHP'nin üye katılım töreni gerçekleştirildi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da katıldığı törende ilginç anlar yaşandı. Ev hanımı Ayşe Arayan AKP kartını kürsüye bırakarak 'AK Parti'den hizmet görmediğim için CHP’ye geçiyorum' dedi..