Etiketler

CHP'li Seyit Torun'dan bomba açıklama: Kılıçdaroğlu kazanınca Türkiye hızla gelişecek!

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi'nde 2023 cumhurbaşkanlığı seçimi hakkında açıklama yaptı.

Ahmet Davutoğlu: Korku artık sizin kaderinizdir

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi’nde değerlendirmelerde bulundu. Davutoğlu konuşmasının bir kısmını 'Korku artık sizin kaderinizdir, bizim kaderimiz ise umuttur! 15 Mayıs'a kadar artık hattı siyaset yoktur, sathı siyaset vardır ve o satıh bütün Türkiye'dir.' notuyla sosyal medya hesabından paylaştı.

Ali Babacan: Bu tuzaktan çıkış mümkün

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi’nde açıklamalarda bulundu. Babacan konuşmasında 'Maalesef orta gelir tuzağına düştük ama bu tuzaktan çıkış mümkün. Endişeye mahal yok. Doğruları yaptığımız sürece Türkiye bu tuzağı kırıp atar.' ifadelerini kullandı.

Kemal Kılıçdaroğlu açıklamalarda bulundu: Herkes ödediği verginin nereye gittiğini bilecek

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi'nde konuştu. Kılıçdaroğlu açıklamasında demokrasi, özgür medya ve sosyal devlet vurgusu yaptı.

Depremde yakınlarını kaybetmişti: Şarkıcı Karsu'nun duygu dolu anları

Sanatçı Karsu, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ‘İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi’nde konser verdi. Kahramanmaraş merkezli depremlerde yakınlarını kaybeden Karsu duygusal anlar yaşadı. Konserin ardından soruları yanıtlayan Karsu, 'Ben üzüldüğüme bile utanıyorum çünkü ben yaşamadım o depremi. Bu böyle olmamalıydı. Bu böyle kesinlikle olmamalıydı. Ben bir gün bağırdım evde. Bir Hataylı, Antakyalı, Karsu köylü olarak bütün kalbim, düşüncülerim orada' dedi.

Tunç Soyer'den Meral Akşener'e ziyaret!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Ankara'ya ziyareti kapsamında İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i ziyaret ederek kendisini İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi'ne davet etti.

Bakan Nureddin Nebati'den asgari ücret, EYT, konut kredisi ve ÖTV indirimi açıklaması

İzmir İktisat Kongresi Basın Toplantısı sonrası açıklamalarda bulunan Bakan Nebati, asgari ücret, EYT, konut kredisi kampanyası ve araçlarda ÖTV indirimiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu