Etiketler

HDP'li kritik isim açıkladı! CHP ile HDP görüşmesi bakın neden ertelenmiş...

Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerine az bir süre kaldı. Cumhurbaşkanı adayları teker teker adaylığını ilan ederken Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu olmuştu. Aday olarak Kılıçdaroğlu'nu destekleyen HDP, CHP ile görüşecekti fakat bu görüşme ertelendi. HDP'li yetkili ertelenmenin nedenini açıkladı.

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan dikkat çeken HDP cevabı! Onu ev sahibine sorun

Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Milli Yol Partisi'ne ziyarette bulundu. Burada açıklama yapan Kılıçdaroğlu HDP ziyareti hakkında dikkat çeken bir açıklama yaptı

Kemal Kılıçdaroğlu'nun HDP ziyaretinde yeni gelişme!

Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yarın HDP Genel Merkezi'ne yapacağı ziyaret ileri bir tarihe ertelendi. Açıklama HDP Genel Merkezi'nden yapıldı.

Kılıçdaroğlu’nun HDP’ye yapacağı ziyaretin tarihi belli oldu!

Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun HDP’ye yapacağı ziyaretin tarihi belli oldu.

Meral Akşener'e 'Kürt düşmanı' demişti! Pervin Buldan'a İYİ Parti'den yanıt

İYİ Parti ve HDP arasında son dönemde yaşanan kavga daha da büyüyor. HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan'ın Meral Akşener'e yönelik 'Kürt Düşmanlığı' sözlerine İYİ Parti'den yazılı açıklama geldi. İYİ parti, Buldan'ın açıklamalarını, 'ilkesiz, seviyesiz, gölge oyunu...' diyerek niteledi.

Bahçeli'den sonra Mustafa Destici de AKP'nin HDP ziyaretine destek verdi

AKP’nin HDP ziyareti için MHP Lideri Bahçeli’nin ‘son derece doğal’ demesinin ardından bir destekte Cumhur İttifakı'nın küçük ortağı BBP Lideri Mustafa Destici’den geldi.

AK Parti'nin HDP ziyaretine İYİ Parti'den sert tepki!

AK Parti'nin Başörtüsü düzenlemesine destek amacıyla HDP'yi ziyaret etmesine CHP'nin ardından bir tepki de İYİ Parti'den geldi. İYİ Parti sözcüsü Zorlu, 'Biz geçmişte bu samimiyeti iyi biliyoruz. Habur'da Oslo'da. Nasıl bir samimiyet kurulduğunu iyi biliyoruz. Partiler, seçim kazanmak için değer yargılarını kullanmamalı.' dedi.