Etiketler

Altın fiyatları son dakika! Çeyrek ve gram altın fiyatları 10 mart! Altın alış satış fiyatları ne? Altın kaç TL? Gram altın ne oldu? Altın son dakika

Altın fiyatlarında yaşanan hareketlilik sürüyor. Yatırımcılar döviz kuru ve ons altından etkilenen altın fiyatlarında piyasalardan gelen güncel rakamları merak ediyor. Vatandaşlar altın ne kadar? çeyrek altın ne kadar? altının gramı ne oldu? sorularına cevap arıyor. Peki altın fiyatları ne oldu? Gram altın yükselecek mi? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar oldu? Altın fiyatları son dakika durumu haberimizde..

Altın fiyatları üç haftanın dibini gördü! Altın fiyatları son dakika! Çeyrek ve gram altın fiyatları ne kadar? Altın son dakika fiyatları

Altın fiyatları dün açıklanan ABD istihdam verisinin ardından yüzde 2,5 düşüşle üç haftanın dibine geriledi. Fed beklentilerinin sıkılaşma yönünde güçlenmesi altın fiyatlarını baskıladı. Vatandaşlar Altın ne kadar? Çeyrek altın ne kadar? Altının gramı kaç TL? sorularına cevap arıyor. Peki altın fiyatları kaç lira? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar oldu? Altın fiyatları son dakika durumu haberimizde..

Altın fiyatları son dakika! Çeyrek ve gram altın fiyatları 30 ocak! Altın alış satış fiyatları ne? Altın kaç TL? Gram altın ne oldu? Altın son dakika

Altın fiyatlarında yaşanan hareketlilik sürüyor. Yatırımcılar döviz kuru ve ons altından etkilenen altın fiyatlarında piyasalardan gelen güncel rakamları merak ediyor. Vatandaşlar altın ne kadar? çeyrek altın ne kadar? altının gramı ne oldu? sorularına cevap arıyor. Peki altın fiyatları ne oldu? Gram altın yükselecek mi? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar oldu? Altın fiyatları son dakika durumu haberimizde..

Altın rekor tazeledi! Altın kaç TL oldu? Çekrek altın ne kadar? İslam Memiş'in altın yorumu bomba! Altın ne kadar olacak?

Altın fiyatları bugün 26 Ocak güne yükselişle başladı. Vatandaşlar Altın yorumları nedir? Çeyrek altın ne kadar? Altının gramı ne oldu? Altın kaç TL oldu? sorularına cevap arıyor. İslam Memiş'tin altın yorumu ise bomba! Peki altın fiyatları ne oldu? Gram altın yükselecek mi? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar oldu? İslam Memiş'in altın yorumu ne oldu? Piyasalarda son durum ve altın fiyatları son dakika durumu haberimizde..

Altın güne düşüşle başladı! Altın kaç TL? Altın alış satış fiyatları ne? Gram altın ne oldu? Altın piyasası son dakika

Altın fiyatları bugün 25 Ocak güne düşüşle başladı. Vatandaşlar altın ne kadar? çeyrek altın ne kadar? altının gramı ne oldu? sorularına cevap arıyor. Peki altın fiyatları ne oldu? Gram altın yükselecek mi? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar oldu? Piyasalarda son durum ve altın fiyatları son dakika durumu haberimizde..

Altın fiyatları rekor tazeledi! Çeyrek ve gram altın fiyatları 24 ocak! Altın alış satış fiyatları ne? Altın kaç TL? Gram altın ne oldu? Altın son dakika

Altın fiyatlarında yaşanan hareketlilik sürüyor. Gram altın bin 160 lira rekorunu kırarak güne yüzde 0,48 artışla başladı. Vatandaşlar altın ne kadar? çeyrek altın ne kadar? altının gramı ne oldu? sorularına cevap arıyor. Peki altın fiyatları ne oldu? Gram altın yükselecek mi? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar oldu? Altın fiyatları son dakika durumu haberimizde..

Altın fiyatları haftaya yükselişle başladı! Altın ne kadar? Gram altın kaç TL? İşte güncel çeyrek ve gram altın fiyatları

Altın fiyatları 23 Ocak Pazartesi yani haftanın ilk gününe yukarı yönlü seyirle başladı. Özellikle yatırım ve düğün yapacaklar merakla güncel çeyrek ve gram altın fiyatlarını arıyor. Peki Çeyrek ve gram altın fiyatları 23 ocak! Altın alış satış - satış fiyatları Altının gramı ne kadar? Altın kaç TL? Gram altın ne oldu? Altın piyasaları son durum haberimizde..

Çeyrek ve gram altın fiyatları 22 ocak! Altın alış satış - satış fiyatları Altının gramı ne kadar? Altın kaç TL? Gram altın ne oldu? Altın piyasaları son durum

Altın fiyatları 22 Ocak Pazar yani bugün piyasalar kapalı olduğu için geçtiğimiz Cuma günkü değerler üzerinden işlem görüyor. Hafta içerisinde değer kazanan çeyrek ve gram altın fiyatları haftayı yatay seyirde kapattı. Herkes altın ne kadar? çeyrek altın ne kadar? altının gramı ne oldu? sorularına cevap arıyor. Peki altın fiyatları ne oldu? Gram altın yükselecek mi? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar oldu? Altın fiyatları son dakika durumu haberimizde..

Merkez Bankası faiz kararı saat 14.00'de açıklanıyor! Dolar ve gram altın...

Merkez Bankası faiz kararı saatler sonra açıklanacak. Piyasaların merakla beklediği karar için geri sayım başlarken, son toplantıda politika faizi yüzde 9'da sabit bırakan TCMB'nin, bir sürpriz olmazsa faizi bu ay da pas geçmesi bekleniyor. Faiz kararı öncesi dolar/TL kuru 18,80 seviyelerinde yatay hareket ederken, gram altın fiyatları ise 1.155 TL'den değerleniyor.

Gram altın tarihi rekor kırdı! Gram altın ne kadar? Altın fiyatlarında son durum

Küresel piyasalarda resesyon beklentisi altına yükseliş olarak yansıdı. Altının onsu 6 ay aradan sonra bin 840 dolar seviyesini gördü. Gram altın tüm zamanların rekorunu kırdı. Peki gram altın ne kadar? Altın fiyatları ne kadar? işte altın fiyatlarında son durum..

Gram altında rekor tahmin! O rakamı geçerse...

Altının gram fiyatı güne yükselişle başladı, 1.080 lira seviyesine kadar ilerledi. Altın fiyatları için 1090 liranın kritik eşik olduğunu açıklayan analistler, 1100 liranın üzerinde yeni rekorların görülebileceğini kaydetti.

Gram altın fiyatları durmuyor! Kuyumcular bile şaşırıyor

Gram altın rekor üstüne rekor kırarken yatırımcılar anlık, canlı, güncel altın grafiğini bugün de takip ediyor. Fiyatlar yükselirken vatandaşlar, 'Gram altın fiyatı ne kadar? Altın fiyatları kaç lira?' sorularının yanıtı araştırıyor.

Kuyumculardan yeni tahmin! Gram altının fiyatı bakın ne kadar olacak

Gram altın fiyatları ABD enflasyon verisi sonrası 1068 seviyesine yükselerek rekor kırdı. Altının gram fiyatı bugün 1059 liradan değerleniyor. Bu hareketlilik sonrası altın fiyatlarının nasıl bir seyirle devam edeceği merak konusu oldu. Bununla beraber gram altın fiyatları için dikkat çeken tahmin geldi. Kuyumcuların altın tahminiyle ilgili haberin detayları...

Altın fiyatları yükselişe geçti! 6 Haziran çeyrek altın ne kadar? 6 Haziran gram altın fiyatları

Altının gram fiyatı, yeni haftaya yükselişle başlamasının ardından 6 haziran bugün 1,1 artışla 987,9 liradan işlem görüyor. Vatandaşlar çeyrek altın ne kadar? sorusunu araştırmaya devam ediyor. Peki altın düşecek mi? Çeyrek altın ne kadar? Altının gramı ne kadar oldu? Altın piyasasında son durum haberimizde..

Altın gram fiyatı 5 ayın rekorunu kırdı! Çeyrek altın ne kadar? Altın piyasalarında son durum

Altın fiyatlarındaki yükseliş devam ediyor. Altının gram fiyatı, güne yükselişle başlamasının ardından 970,1 lira seviyesinde işlem görüyor. Peki çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar?

Gram ve çeyrek altın ne kadar? 22 nisan altın ne kadar oldu? Çeyrek altın fiyatı ne kadar? Altın piyasalarında son durum

Yatırım yapacak olanlar altın fiyatlarını araştırmaya başladı. Altın fiyatlarında yükseliş sürüyor. Peki 22 nisan altın fiyatları ne durumda? Çeyrek ve gram altın fiyatları ile Cumhuriyet altını fiyatları ne kadar, kaç TL? Altın piyasalarında son durum haberimizde..

19 Nisan altın fiyatları ne kadar? Gram altın ne kadar? Çeyrek altın ne kadar? Cumhuriyet altını kaç TL? Bilezik fiyatları ne kadar oldu? Altın fiyatlarında son durum

Rusya Ukrayna savaşı sonrası piyasaların son durumu merak edilirken vatandaşlar altında son durumu araştırıyor. Haftanın ikinci günü 18 nisan salı altın fiyatları yükseliyor. Peki 930 TL olan altının gram fiyatı düşecek mi? Gram altın, çeyrek altın ve yarım altın kaç TL oldu? 19 Nisan 2022 altın fiyatları haberimizde..

Altın son bir ayın zirvesine yaklaşıyor! Altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın ne kadar oldu? Altın piyasasında son durum

Altın, tüm dünyada hızlanan enflasyon ve Ukrayna savaşının desteklediği taleple son bir ayın zirvesine yakın seviyelerden işlem görmeye devam ediyor. Peki altının gram fiyatı ne kadar? Çeyrek altın ne kadar? İşte altın piyasalarında son durum..

Altın Fiyatları yükselişe geçti! 12 Nisan tam, yarım, çeyrek, gram altın fiyatı ne kadar, kaç TL? Altın piyasasında son durum

Haftaya hareketli başlayan altın grafik tablosu inişli çıkışlı seyretmeye devam ediyor. Bugün ise altın fiyatları yükselişe geçti. Altın birikimi yapanların ve yatırımcıların yakından takip ettiği altın fiyatları ne kadar oldu? Tam, yarım, çeyrek altın fiyatı ne kadar, kaç TL? İşte altın piyasalarında son durum..

Altın fiyatları bugün kaç lira? Gram altın ne kadar? Çeyrek altın fiyatı ne kadar? 8 Nisan 2022 güncel gram altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın fiyatları

8 Nisan 2022 Vatandaşlar günlük olarak takip edilen ve en çok araştırılan konularından olan altın fiyatlarındaki son durumu merak ediyor. Yatırımcılar internette sıkça gram, çeyrek, yarım, cumhuriyet, ata ve tam altın fiyatlarını aratıyor. Peki çeyrek altın ne kadar? Gram altının fiyatı ne oldu? 8 Nisan Cuma günü altındaki son durum haberimizde..

Altın fiyatlarındaki yükseliş devam ediyor! Gram ve çeyrek altın kaç lira?

Rusya’nın Ukrayna’yı işgalinde 9. gün geride kalırken, altın fiyatları yönünü yeniden yukarıya çevirdi. Haftanın son iş gününde gram altın fiyatlarında artış görüldü. Peki gram altın, çeyrek altın, cumhuriyet altını fiyatları ne kadar oldu? İşte detaylar…

Altın fiyatlarında kritik gün: Gözler ABD'ye çevrildi

Türkiye’de son dönemde düşüşte olan gram altın fiyatları yeniden yükselişe geçti. Gram altın 800 TL seviyesine yükselirken, gözler ABD’den gelecek habere çevrildi. Bugün açıklanacak olan ABD ocak ayı enflasyon rakamlarına göre, altın fiyatlarında değişim bekleniyor.