Etiketler

Kahramanmaraş'ta korkutan deprem

Kahramanmaraş'ın Göksunilçesinde 3,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin derinliği 7.0 kilometre olarak kaydedildi.

AFAD duyurdu! Kahramanmaraş'ta iki deprem!

Kahramanmaraş'da arka arkaya iki deprem meydana geldi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı depremin şiddetini Ekinözü ilçesinde 4.5 Göksun'da ise 4.2 büyüklüğünde olduğunu duyurdu.

Son Dakika Kahramanmaraş ve Malatya beşik gibi sallandı!

Kahramanmaraş ve Malatya'da arka arkaya iki deprem meydana geldi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı depremin şiddetini Kahramanmaraş'ta 3.7 Malatya'da ise 3.4 büyüklüğünde olduğunu duyurdu.

Kahramanmaraş beşik gibi sallandı

Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde saat 18.14'de bir deprem meydana geldi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı depremin şiddetini 3,7 büyüklüğünde olduğunu duyurdu.

Son Dakika Kahramanmaraş beşik gibi sallandı

Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde saat 13.13'de bir deprem meydana geldi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı depremin şiddetini 3,1 büyüklüğünde olduğunu duyurdu.

Son Dakika Kahramanmaraş'ta korkutan deprem

Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde saat 22.46'de bir deprem meydana geldi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı depremin şiddetini 3,0 büyüklüğünde olduğunu duyurdu.

Son Dakika Kahramanmaraş beşik gibi sallandı!

Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde saat 08.14'de bir deprem meydana geldi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı depremin şiddetini 4,6 büyüklüğünde olduğunu duyurdu.

Son Dakika Kahramanmaraş beşik gibi sallandı!

Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde saat 16.24'de bir deprem meydana geldi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı depremin şiddetini 4,0 büyüklüğünde olduğunu duyurdu.