Etiketler

Sinan Ateş suikastında yeni gelişme: Dijital materyaller ele verdi

Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Sinan Ateş'in suikasta uğramasına ilişkin soruşturma kapsamında; tetikçi Eray Özyağcı’yı Ankara dışına çıkarttığı öne sürülen Tolgahan D., ve Emre Y. eksenli önemli detaylara ulaşıldı. Özellikle şüphelilerin cinayet öncesinde ve sonrasındaki konumlarının elde edilmesiyle hem Tolgahan D., hem de Emre Y., yeniden gözaltına alındı.

Sinan Ateş suikastında tutuklanmıştı: Tolgahan Demirbaş'ın ifadesi ortaya çıktı

Ankara'da silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Ülkü Ocakları Eski Genel Başkanı Doç. Dr. Sinan Ateş'in suikastına dair soruşturma devam ederken daha önce MHP milletvekili Olcay Kılavuz'un evinde yakalandığı iddia edilen Tolgahan Demirbaş'ın ifadesi ortaya çıktı. Demirbaş ifadesinde MHP ile ilgisi bulunmadığını iddia etti.

Sinan Ateş suikastinde flaş gelişme! Tolgahan Demirbaş ve Emre Yüksel tutuklandı

Eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş'in öldürülmesine ilişkin soruşturması kapsamında gözaltına alınan Tolgahan Demirbaş ve Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Emre Yüksel tutuklandı. Böylece soruşturma kapsamında tutuklu sayısı 17 oldu.

Sinan Ateş cinayetinde bomba gelişme! MHP'li kritik isim gözaltına alındı, şok olacaksınız...

Eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş cinayeti soruşturmasında 3 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınanlar arasında, daha önce iki kez gözaltına alınıp serbest bırakılan Tolgahan Demirbaş, öğretmen Bahadır Grammeşin’i öldüren çete üyelerinin avukatlığını yapan MHP'li avukat Serdar Öktem ve MHP Genel Başkan Yardımcısı'nın özel kalem müdürü olan Emre Y. bulunuyor.

Orhan Gencabay'ın eşi Sevim Emre şarkıcı oluyor! Sevim Emre kimdir, kaç yaşında?

1974 yılından beri Orhan Gencebay ile evli olan Sevim Emre yeniden şarkıcı olmaya karar verdi. Usta şarkıcı Orhan Gencebay'ın hayat arkadaşı Sevim Emre, stüdyoya girdi. Peki Sevim Emre kimdir? Sevim Emre kaç yaşında?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'sosyal medya' çıkışı

Yunus Emre Yılı Görsel ve İşitsel Medyada Doğru Türkçe Kullanımı Ödül Töreni'nde açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan "Sosyal medya denen mecralarda kullanılan dil, Türkçe'miz için tam bir felaket habercisidir. Türkçe'mizi korumak, geliştirmek ve zenginleştirmek için verdiğimiz mücadele, esasında bir milli mücadeledir, bir beka mücadelesidir" ifadelerini kullandı.

Mahkemeden Oktay Kaynarca'ya zorla getirme kararı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ isimli dizinin çekimleri sırasında Oktay Kaynarca ve set çalışanlarına sözlü ve fiziksel saldırıda bulunan 8 sanık hakim karşısına çıktı. Mahkeme, duruşmaya gelmeyen oyuncular Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer ve Tevfik Erman Kutlu’nun da aralarında bulunduğu 5 müşteki hakkında zorla getirme kararı verdi.