Etiketler

Ekrem İmamoğlu duyurdu! İstanbul Halk Ekmek'te Ramazan pidesi bakın ne kadar

Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı'nın Ramazan Pidesi'nin fiyatını 10 TL 'den açıklamasının ardından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan da açıklama geldi. İmamoğlu İstanbul'da Halk Ekmek büfelerinde satılan pide fiyatlarını açıkladı.

Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'tan dikkat çeken 'sandık' çağrısı!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesabından yayınladığı videoda sandık güvenliğine dikkat çekip, sandıklara sahip çıkmaya çağırdı. 9 yıl önceki 'trafoya kedi girdi' açıklamasını hatırlatan İmamoğlu,' Elektriklerin kesilmesine, trafolara kedilerin girmesine müsaade etmeyelim' dedi. Mansur Yavaş da aynı metinle kendi çağrısın yaptı.

Ekrem İmamoğlu'ndan kedi göndermeli seçim çağrısı!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu sosyal medya hesabında yayınladığı videoda, 14 Mayıs'ta yapılacak cumhurbaşkanı ve milletvekili seçiminde sandık güvenliğini sağlamak için çağrı yaptı. Ekrem İmamoğlu 'Seçim günü sandıklarımızın başında olacak, tüm oylarımıza sahip çıkacağız ki elektriklerin kesilmesine, trafolara kedilerin girmesine müsaade etmeyelim' dedi.

Ekrem İmamoğlu'ndan iddialı açıklama: Elbette seçimi kazanacağız

Başakşehir Atık Su ve İçme Suyu Yatırımları açılış törenine katılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu seçim ile ilgili iddialı açıklamalar yaptı.

Mansur Yavaş'ın bu sözleri masayı karıştıracak!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, dün katıldığı canlı yayın programında yaptığı açıklamalar ile gündeme bomba gibi düştü. Yavaş'ın bir açıklaması masadaki isimleri pek memnun etmeyetcek.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu: Yeni felaketlerin yolunu açıyorlar

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu İstanbul'u depreme dayanıklı hale getirmek için yapılan 'Deprem Güçlendirme Projesi'ni düzenlenen basın toplantısıyla tanıttı. Burada çarpıcı açıklamalar yapan Ekrem İmamoğlu 'Depremi seçim malzemesi olarak gören kim varsa yeni felaketlerin yolunu açıyor' dedi.

Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu'ndan ortak açıklama

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve ABB Başkanı Mansur Yavaş, sosyal medya hesaplarından birlikte çekilmiş fotoğraflarını yayımlayarak ortak bir mesajla paylaştılar. Mesajda 'Her şey çok güzel olacak' notu yer aldı.

Deprem profesörü Naci Görür'den önemli açıklamalar! 'Deprem kaderimiz değil'

Bilim Akademisi Üyesi Yer Bilimci Prof. Dr. Naci Görür Adana Büyükşehir Belediyesi’nce düzenlenen ‘Deprem Eylem Planı Çalışma Toplantısı'nda açıklamalarda bulundu. Görür, 'Depreme direnen kentler oluşturabiliriz. Depremler, kaderimiz değil. Bu iş, öyle zor değil. Kent dediğimiz zaman 6 tane bileşen var; yönetim sistemi, halk, altyapı, yapı stoku, çevre-ekosistem ve ekonomi' ifadelerini kullandı.

Ekrem İmamoğlu'ndan Yeniden Refah Partisi'ne siyasi pazarlık vurgusu

İBB Başkanı İmamoğlu, AKP ile ittifak görüşmeleri yapan Yeniden Refah Partisi’nin 6284 sayılı Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun’un kaldırılması talebine tepki göstererek 'kadınla ilgili birtakım temel hakları bir siyasi pazarlık şeklinde 2023 yılında ülkemizde tartışılmasını şiddetle kınıyorum.' dedi.

Kürşad Zorlu'dan İmamoğlu ve Yavaş açıklaması

İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, TGRT'de katıldığı programda gündeme ilişkin soruları yanıtladı. Zorlu CHP  Belediye Başkanları Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu'nun cumhurbaşkanı yardımcılığı konusunda hukuki sorun olmadığını söyledi.

Kemal Kılıçdaroğlu isyan etti! Bayrakları indirin diye talimat gelmiş

Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte depremden etkilenen Hatay'a gitti. Burada açıklama yapan Kemal Kılıçdaroğlu dikkat çeken bir bilgi verdi. Kılıçdaroğlu mezarlıktaki bayrakların Ankara'dan gelen talimatla indirildiğini söyledi.

Ekrem İmamoğlu’ndan Erdoğan’a Kızılay göndermesi

İBB'nin Sultangazi’de açtığı Cebeci Lojistik Merkezi'nde konuşan iBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun hedefinde 'tek adam' rejimi vardı. Devletin kurumları kadar güçlü olduğunu ifade eden İmamoğlu 'Kızılay Genel Müdürü ne kadar güçlüyse, ne kadar güvenilirse, Cumhurbaşkanı da o kadar güçlü ve güvenilir hale gelir.' dedi.

Ekrem İmamoğlu'ndan çağrı: Üniversiteleri açın!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu sosyal medya hesabından hükümete üniversiteleri açmaları konusunda bir çağrıda bulundu. İşte İmamoğlu'nun o çağrısı...

Ekrem İmamoğlu aday ilanı sonrası ilk kez konuştu! Sürecin en çalışkan neferi olacağım

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu 545 İETT personelinin kadroya geçişi kapsamında İETT İkitelli Garajı'nda düzenlenen törene katıldı. Cumhurbaşkanlığı seçimleri hakkında açıklama yapan İmamoğlu; 'Artık sahayı, memleketimizi konuşacağız. Bu sürecin en çalışkan neferi olacağım, bunu göreceksiniz" ifadelerini kullandı.

Ali Babacan'dan Ekrem İmamoğlu Mansur Yavaş yorumu! Artık onlar takım oyuncusu

Dün akşam Altılı Masa liderleri ortak açıklama yaparak Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı adaylığını resmen açıkladı. Ayrıca İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile ABB Başkanı Mansur Yavaş'ın da gerekli görüldüğünde Cumhurbaşkanı yardımcılığı yapacakları belirtildi. Konuyla ilgili Ali Babacan'dan açıklama geldi.

Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu'ndan ilk açıklama!

Millet İttifakı'nın hazırladığı 12 maddelik metinde Cumhurbaşkanı yardımcısı olacakları duyurulan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ilk açıklamalarını sosyal medya hesaplarından yaptılar.

Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu konuşma yaptı

Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Genel Merkez'i önünde toplanan kalabalığa yanında Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu ile birlikte seslendi.

Millet İttifakı'nın yol haritasında dikkat çeken madde!

Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayını Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu açıkladı. Cumhurbaşkanı adayının açıklanmasını ardından Millet İttifakı'nın anlaşmaya vardığı metin ortaya çıktı. Metine göre Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş cumhurbaşkanı yardımcısı olacak...

Altılı Masa'nın cumhurbaşkanı yardımcıları açıklandı: 5 lider, Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu

Altılı Masa'nın üç saat süren toplantısı ardından cumhurbaşkanı adayı belli oldu. Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayının CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu olduğu açıklanırken diğer 5 liderin de cumhurbaşkanı yardımcısı olacağı açıklandı.

CHP'li Ali Mahir Başarır açıkladı: Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş istifa edecek mi?

Cumhuriyet Halk Partisi Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır canlı yayında ilginç bir açıklama yaptı. Başarır, Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'ın görevlerinden istifa edip etmeyeceklerini açıkladı. İşte detaylar...

Jahrein'in Meral Akşener paylaşımı olay oldu!

Twich yayıncısı Jahrein, Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'ın İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i ziyaret etmesinin ardından attığı tweet ile gündeme bomba gibi düştü. İşte Jahrein'in o paylaşımı...

AKP'den Akşener'e tepki!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'a 'Cumhurbaşkanı Yardımcılığı' görevleri verilmesi halinde masaya döneceğini bildirdi. Bunun ardından AKP buna tepki gösterdi.

Borsada 'Altılı Masa' hareketliliği!

Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu'na iletilen Cumhurbaşkanı Yardımcılığı teklifi ve İYİ Parti'nin 6'lı masaya geri dönmesiyle doğmasıyla Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi 5.290 puandan 5.389 puana çıktı. Endekste günlük yükseliş yüzde 3'ü aştı

Meral Akşener Saadet Partisi'nde alkışlarla karşılandı!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener geçtiğimiz cuma günü yaptığı açıklamalar ile birlikte Altılı Masa'dan kalkmıştı. Bugün Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş ile görüşen Akşener tekrardan masaya döndü. Altılı Masa toplantısına giden Akşener, Saadet Partisi'nin girişinde alkışlarla karşılandı.

İYİ Parti Sözcüsü Kürşat Zorlu açıkladı: Akşener Altılı Masa'ya geri döndü!

İYİ Parti Sözcüsü Kürşat Zorlu parti lideri Meral Akşener'in yeniden Altılı Masa'ya oturduğunu, bugün gerçekleşecek toplantıya katılacağını söylemişti. İYİ Parti cephesi bugün yaptığı açıklamada Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu'nun cumhurbaşkanı yardımcıları olmasını teklif etmişti. Altılı Masa'dan henüz bir yanıt gelmedi.

Meral Akşener Millet İttifakı'nın toplantısına katılacak mı? İYİ Parti sözcüsü açıkladı...

Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu'nun İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile görüşmesi sonrası İYİ Parti'nin yeniden Millet İttifakı'na katılıp katılmayacağı gündeme geldi. Bugün 14.00'da görüşülecek ittifak toplantısı 15.00'a alınmıştı. İYİ Parti liderinin bu görüşmeye katılıp katılmayacağı merak ediliyordu. Parti sözcüsü Kürşat Zorlu açıkladı...

Gazeteci Enver Aysever'den olay Mansur Yavaş Ekrem İmamoğlu paylaşımı! Önce yazdı sonra sildi

Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu'nun İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile görüşmesi sonrası parti sözcüsü Kürşad Zorlu açıklamalarda bulunmuş iki başkanın 'Cumhurbaşkanı Yardımcısı' olması halinde masaya döneceklerini açıklamıştı. Siyaset gündemi hareketlenirken Gazeteci Enver Aysever'den olay bir paylaşım geldi.

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem'den geri dönüş sinyali!

Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu'nun İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile görüşmesi sonrası parti sözcüsü Kürşad Zorlu açıklamalarda bulunmuştu. İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Bahadır Erdem de Meral Akşener'in masaya dönüş sinyali olarak anlaşılan bir mesaj paylaştı. Akşener'in masaya yeniden oturacağı söyleniyor.

Meral Akşener ile görüşen Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'tan ilk açıklamalar!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın İYİ Parti Genel Merkezi'nde Meral Akşener'i ziyaret etti. İşte Mansur Yavaş Ve İmamoğlu'ndan ilk açıklamalar...

İyi Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu Meral Akşener'in masaya dönme şartını açıkladı!

İyi Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, Millet İttifakı'nın toplantısı öncesi bir açıklama yaparak Meral Akşener'in masaya dönme şartını açıkladı. Kürşad Zorlu, Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu önerilerini açıklayarak 'Meral Akşener bu şartla masaya dönecek' dedi.