Etiketler

Görenler gözlerine inanamadı! Deprem yıkamadı, yönünü değiştirdi

Tüm Türkiye'yi yasa boğan ve 11 ilde büyük yıkımlara sebep olan 7.7 ve 7.6 şiddetlerindeki Kahramanmaraş depremlerinde deprem bölgesindeki birçok bina yıkıldı. Bunun üzerine Dulkadiroğlu ilçesi Çiğli Mahallesi’ndeki 2 katlı binanın yönü değiştirmesi görenleri şaşırttı. Bina yaklaşık 1 metre kadar kaydı.

AKP'li ilçe başkanı görevden alındı!

Kahramanmaraş'ta meydana gelen deprem 10 ilde ağır hasara yol açtı. Depremin merkez üssü Kahramanmaraş’a bağlı Dulkadiroğlu ilçesinde yıkılan bazı binaların müteahhitlik de yapan AK Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Şahin Avşaroğlu’na ait olduğu ortaya çıktı. Bunun üzerine AK Parti Genel Başkanı Erkan Kandemir İlçe Başkanı Avşaroğlu'nun görevden alındığını duyurdu.

Kahramanmaraş'ta yaptığı binalar yıkılan AK Partili ilçe başkanı tutuklandı

Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat'ta yaşanan iki büyük deprem sonrası yıkılan binalarla ilgili soruşturma devam ediyor. İhmali bulunan müteahhitler gözaltına alınıp sorgulanıyor. Bu kapsamda Kahramanmaraş'ta da yaptığı binalar yıkılan AK Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Şahin Avşaroğlu tutuklandı.

AKP'li müteahhidin yaptığı binalar mezar oldu! AKP'li başkan Şahin Avşaroğlu tutuklandı

Ülkemizi sarsan 7.6 ve 7.7 şiddetindeki Kahramanmaraş depremleri sonrası yıkılan binalar araştırılmaya başlanmıştı. Her gün yeni bir müteahhidin tutuklandığı soruşturma sürecinde bu sefer AKP'li bir isim dikkat çekti. Yaptığı çürük binalar yüzlerce insana mezar olan AKP Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Şahin Avşaroğlu tutuklandı.

Kahramanmaraş'ta korkutan deprem!

AFAD'ın verilerine göre Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu ilçesi yakınlarında 4,4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Sarsıntı çevre illerde de hissedildi.