Etiketler

Komiser yardımcısının çantasından çıkanlar hayrete düşürdü

Hatay’da yol kontrolünde, Sakarya Emniyet Müdürlüğü’nde görevli Komiser Yardımcısı H.G. ve bir bekçinin bulunduğu aracı durduran polis ekipleri, araçtaki çantada ziynet eşyaları, döviz, elektronik cihazlar ele geçirdi. Gözaltına alınan H.G. çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken, olayla ilgili bilgisinin olmadığı belirtilen bekçi ise ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.

Macar ekip 1,5 yaşındaki bebeği enkazdan kurtardı

Hatay'da arama kurtarma çalışmalarına katılan Macar ekip, 1,5 yaşındaki bebeği enkazdan kurtardı.Macar ekibin bebeği enkazdan çıkarması ile birlikte bebeğin sesinin duyulması ekibi sevince boğdu.

Dört gün önce satın aldıkları evin enkazında can verdiler

Kahramanmaraş'ta meydana gelen depremde 4 gün önce Elbistan'da satın aldıkları evlerinin yıkılması sonucu enkaz altında kalan 3 çocuklu bir ailenin cansız bedenlerine ulaşıldı.

Düzce'de tekstil işçileri gönüllü mesai yaparak depremzedelere battaniye dikiyor

Kahramanmaraş'ta yaşanan ve 10 ili etkileyen 2 büyük depremin ardından Düzce'nin Gölyaka ilçesinde bir tekstil firmasında çalışan işçiler gönüllü mesai yaparak 6 bin 500 battaniye dikti.

Deprem hakkında şok detay! 4 Avustralya vatandaşı kayıp...

Avustralya Dışişleri Bakanlığı, Kahramanmaraş merkezli iki depremin sırasında bölgede olan dört Avustralyalıdan haber alınamadığını bildirdi. Depremler tüm Türkiye'yi sarsıntıya uğratıp Dünya tarafından korkuyla izlenmişti.