Etiketler

Ahmet Davutoğlu açıklama yaptı: Türkiye'nin en büyük 10 sorunu

Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu, sosyal medya hesabından gençlerin sorularına cevap verdi. 59 saniyede Türkiye'nin en büyük sorunlarını sıralayan Davutoğlu, 'Bütün bu eksikleri giderecek olan şey de sizlersiniz. Çünkü irade sensin, gelecek sensin.' notuyla paylaştığı videoda toplumsal güven eksikliği ve eğitimde nitelik eksikliği ilk iki madde olarak yer aldı.

Deprem'in vurduğu illeri gezen Ahmet Davutoğlu: Manzara çok daha vahim

Tüm Türkiye'yi sarsan Kahramanmaraş merkezli iki büyük deprem ardından Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, eşi Sare Davutoğlu ve beraberindeki parti kurmaylarıyla birlikte afet bölgesine gitti. Davutoğlu; Osmaniye, Gaziantep, Kahramanmaraş, Adıyaman, Adana ve Mersin illerini ziyaret etti.

Ahmet Davutoğlu: Hepsi hesap verme makamında olacak

Gelecek Partisi lideri Davutoğlu, parti genel merkezinde kurduğu kriz masasında yaptığı konuşmasında afet sürecine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Kriz dönemlerinde talimat beklenmeyeceğini belirten Davutoğlu konuşmasında sivil toplumun da önünün açılmasını söyledi. Davutoğlu yarın deprem bölgesinde olacağı bilgisini de verdi.

Ahmet Davutoğlu'ndan depremle ilgili 13 maddelik çözüm önerisi

Kahramanmaraş'ta meydana gelen ve 10 ili vuran 7,7 büyüklüğündeki depremin ardından Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, partisinin ilgili kurulları tarafından sunulan çözüm önerilerini 13 madde halinde kamuoyu ile paylaştı.

Ahmet Davutoğlu soruları cevapladı: Türkiye'nin en büyük 10 sorunu

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, sosyal medya hesabından gençlerin sorduğu sorulara cevap verdi. Davutoğlu, '59 saniyede Türkiye'nin en büyük sorunlarını sayabilir misiniz?' sorusunu, 10 madde ile sıralayarak cevapladı.

Davutoğlu'ndan altılı masa parti mensuplarına sert çıkış: Lütfen susun

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu'nun 'Kılıçdaroğlu, Millet İttifakı'nın adayı olarak açıklanacak' açıklamasına tepki göstererek genel başkanlardan icazet alınmadan konuşulmasını eleştirdi. Davutoğlu seçimin zor olacağını belirtip 'kolay bir zafer ve bu zaferin üstünde yükselecek bir lider düşünmeyin.' ifadelerini kullandı.

Ahmet Hakan: Ahmet Davutoğlu Reis'e çalışıyor

Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nun son dönemdeki açıklamaları hakkında bir yazı kaleme aldı.

Ahmet Davutoğlu başörtüsü anayasa teklifi için liderler turuna çıkıyor!

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nun başörtüsü anayasa teklifi için liderler turuna çıkacağı öğrenildi. Gazeteci Hasan Basri Akdemir Twitter hesabından Davutoğlu'nun liderlere 'ortak tavır alalım' diyeceğini belirtti.

Ümit Özdağ'dan Ahmet Davutoğlu'na çağrı! Sen sustuğun için insanlar ölüyor

İstiklal Caddesi'ndeki bombalı saldırının gerçekleştiği yere giden Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, eski Başbakan Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu'na yüklendi. Özdağ, "Ahmet korkma konuş. Başbakanlık yaptın, 2015 yılında neler olduğunu çık anlat. Sen sustuğun için insanlar ölüyor"

Ahmet Davutoğlu AK Parti'nin başörtüsü anayasa değişikliği teklifi için çağrı yaptı

Altılı Masa'nın ortaklarından Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu AKP'nin başörtüsü ve aile yapısıyla ilgili anayasa değişikliği önerisine olumlu yaklaştıklarının sinyalini vererek çağrı yaptı..

Ahmet Davutoğlu: Kürtler bana Serok Ahmet Aleviler Can Ahmet der

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Halk TV'de İsmail Küçükkaya ile Yeni Bir Sabah'ın konuğu oldu. Yaklaşan seçimlere ilişkin konuşan Davutoğlu, "Kazanırız diyorum. Türkiye'de seçime herkes kazanma iradesi ile girer. Bizde öyle giriyoruz ama zor bir seçim olacak" dedi.

Ahmet Davutoğlu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı canlı yayına davet etti! Gözümün içine baka baka söyleyecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kendisine yönelik 'İhanet etti' sözlerine yanıt veren Gelecek Partisi lideri Davutoğlu canlı yayında karşılaşma teklifinde bulundu..

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu: Erdoğan'ı Reza Zarrab'la ilgili uyardım

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, sosyal medyadan paylaştığı partisinin Üskidar İlçe Kongresi'nde yaptığı konuşmayı içeren videoda ABD'ye giderek itirafçı olan Reza Zarrab hakkında başbakanlık döneminde yaşananları anlattı.