Etiketler

Fahrettin Koca duyurdu! İşte Cerrahpaşa ve Çapa hastanelerinin taşınacağı yer..

Hatay'ın Samandağ ilçesinden deprem bölgesindeki duruma ilişkin açıklamalarda bulunan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Çapa ve Cerrahpaşa hastanelerinin taşınmasıyla ilgili son gelişmeleri de bildirdi. İşte Çapa ve Cerrahpaşa hastanelerinin taşınacağı yer.

Cerahpaşa Tıp Fakültesi hastaneleri kapatıldı! 17 bina çürük çıktı

Kahramanmaraş depremi ders oldu, İstanbul'un en büyük hastane kampüslerinden birisi olan Cerrahpaşa Tıp Fakültesi hastanelerinin büyük bölümü kapatıldı. Acil ve çocuk dışında hasta kabulü ve ameliyatlar durduruldu...

İstanbul'da o hastane çürük çıktı! Boşaltılıyor...

İstanbul Cerrahpaşa Rektörlüğü, Haseki Kardiyoloji Enstitüsü Hastanesi binalarının güvenli olmadığı gerekçesiyle hasta kabulünü durdudu. Binaların depremde risk altında olduğu için taşınmasıyla ilgili hazırlıklar yapmaya başladı.

İstanbul'da artan kızamık vakaları korkuttu!

İstanbul'da son aylarda kızamık vakaları bildirilmeye başlandı. Son olarak Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde bir çocuk, kızamık nedeniyle hastaneye yatırıldı. Uzmanlar, vakaların artmasından endişeliyken çocukluk çağı aşılarının ihmal edilmemesi konusunda uyarılarda bulunuyor.

İstanbul’da polis, tartıştığı otopark görevlisini yüzünden vurdu

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa-Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde, sivil polis memuru Emrullah G, park yeri nedeniyle tartıştığı otopark görevlisi Mehmet A.’yı silahla yüzünden vurdu.

İstanbul’da polis, tartıştığı otopark görevlisini yüzünden vurdu!

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa-Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde, sivil polis memuru Emrullah G, park yeri nedeniyle tartıştığı otopark görevlisi Mehmet A.’yı silahla yüzünden vurdu.

Cinsiyet değiştirmeyle ilgili iddialara Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nden açıklama geldi

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Prof. Dr. Ahmet Akın'ın iddia ettiği Cerrahpaşa'da 4 bin kızın cinsiyet değiştirerek erkek olmak için sıra beklediği sözlerine açıklama yaptı.