Etiketler

Cem Uzan'dan Altılı Masa'ya tepki! Bu ülkeyi parçalamak mı istiyorsunuz?

Altılı Masa Cumhurbaşkanı adayını Kemal Kılıçdaroğlu olarak açıkladı. Kılıçdaroğlu seçilirse diğer masa liderleri ve iki belediye başkanı yardımcı olarak. Bu karara birçok kesimden tepki gelmeye devam ediyor. Son olarak Genç Parti kurucusu Cem Uzan Altılı Masa'ya sert eleştirilerde bulundu.

Cem Uzan: Türkiye'ye cumhurbaşkanı olarak döneceğim

Yurt dışında yaşayan Genç Parti Kurucusu Cem Uzan'dan çok iddialı açıklamalar geldi. “Türkiye'ye cumhurbaşkanı olarak döneceğim” diyen Cem Uzan sosyal medyayı ayağa kaldırdı. İşte Cem Uzan'ın TELE1'e yaptığı açıklamalar.

Cem Uzan canlı yayında kadeh kaldırdı rakı içti

Genç Parti Kurucu Başkanı Cem Uzan twitter hesabından bir video paylaşım yaptı. Canlı yayın yaptığı videoyu paylaşan Cem Uzan alkolde ÖTV'yi kaldıracağını vaat ederken kadeh kaldırıp rakı içti.

TMSF'den Cem Uzan açıklaması

Davaları kaybettiği için Cem Uzan'ın Fransa'daki mal varlığı ve banka hesapları üzerindeki ihtiyati tedbir kararının devam ettiği belirtildi.

Cem Uzan: 'Sedat Peker’den de gayet iyi İçişleri Bakanı olurmuş diye düşünüyorum'

Genç Parti Kurucu Genel Başkanı olan eski medya patronu Cem Uzan, organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in dünkü rüşvet açıklamalarına ilişkin olarak, “Sedat Peker’den de gayet iyi İçişleri Bakanı olurmuş diye düşünüyorum” yorumunu yaptı.