Etiketler

Canan Kaftancıoğlu'nun 4 yıl 8 ay hapsi istendi: 'Yapacaklarımızın garantisidir' dedi

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik sözleri hakkındaki soruşturma tamamlanarak 'Cumhurbaşkanına alenen hakaret' suçundan 4 yıl 8 aya kadar hapsi istendi. Kaftancıoğlu, sosyal medya hesabından, 'Yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir' ifadelerini kullandı.

Uçakta fenalaşan yolcuya Canan Kaftancıoğlu müdahale etti

Türk Hava Yolları'nın (THY) Frankfurt'a sefer yapan uçakta üzücü bir olay yaşandı. Bir yolcu uçakta fenalaştı. Yolcuya aynı uçakta bulunan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu müdahale etti. Bir yolcu o anları cep telefonu kamerası ile görüntüledi..

Canan Kaftancıoğlu'ndan Ekrem İmamoğlu açıklaması

CHP Hamburg Birliği'nin düzenlediği, “Cumhuriyetin İkinci Yüzyılında Demokrasi Mücadelesi” paneline katılan Canan Kaftancıoğlu tartışma yaratan sözlerine açıklık getirdi. Ekrem İmamoğlu'ndan bahsetmemesi dikkati çeken Canan Kaftancıoğlu “Bu cümlelerden bir karşıtlık çıkarmak amacında değilim” dedi.

Canan Kaftancıoğlu'nun yerine geçecek 3 isim! Kaftancıoğlu fiili olarak İstanbul'u yönetecek

Yargıtay tarafından CHP üyeliği düşürülen Canan Kaftancıoğlu fiili olarak CHP'nin İstanbul İl Başkanlığı görevini sürdürecek. Resmiyette Canan Kaftancıoğlu'nun yerine geçmesi planlanan 3 isim de belli oldu. İşte adaylar..

Canan Kaftancıoğlu'nun siyasi parti üyeliği düşürüldü!

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’na getirilen siyaset yasağı kapsamında siyasi parti üyeliği de düşürüldü.