Etiketler

Bekçilik için şartlar esnetildi! 6 ay olan koşul 1 yıla yükseldi!

Çarşı ve mahalle bekçisi olarak istihdam edileceklerde aranan şartlar ve giriş sınavlarıyla ilgili esasları belirleyen yeni bir yönetmelik yayımlandı. Yeni yönetmelikte lise mezuniyet şartı getirilirken, 1 yıldan az hapis cezası bekçilik yapmaya engel olmayacak.

Bekçilik sınavı ne zaman? Tarih açıklandı mı? Bekçilik ön sağlık kontrolü ne zaman? EGM PA 2022/1. Dönem bekçilik sağlık bilgi formu ve sınav giriş belgesi

Bekçilik ön sağlık kontrolü ne zaman yapılacak? 2022/1. dönem bekçilik için başvuru yapan adayların başvuru sonuçları açıklandı. Buna göre, ön sağlık kontrolüne katılacak adaylar belirlendi ve sınav tarihleri açıklandı. Ön sağlık kontrolünü başarıyla geçen adaylar yazılı sınava katılacaklar. Peki, bekçilik ön sağlık kontrolü ne zaman? EGM PA 2022/1. Dönem bekçilik sağlık bilgi formu ve sınav giriş belgesi sorgulama nasıl yapılır? İşte cevaplar....

Resmi Gazete'de yayımlandı 3 bin 250 Çarşı ve Mahalle Bekçisi alınacak! Bekçilik için başvuru şartları neler?

Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığı, 3 bin 250 erkek Çarşı ve Mahalle Bekçisi alımına ilişkin alım ilanını Resmi Gazete’de yayımladı.

Anadolu Aslanı artık orayı koruyacak

Sivas’ın dünyaca ünlü ‘Anadolu Aslanı’ olarak bilinen Kangal Köpekleri İzmir’deki cezaevlerinde bekçilik görevine hazırlanıyor. Daha önceleri Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyette görev alan, bulunduğu dar ve geniş alanları koruyabilme özelliğine sahip olan Kangal köpekleri şimdide İzmir’de ki cezaevlerini koruyacak.