Etiketler

Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş sert konuştu! 'Siyaset, bu alçak suikastten pek uzak değil'

Sinan Ateş, yaklaşık 3 ay önce suikaste kurban gitmişti. Sinan Ateş’in eşi Akademisyen Ayşe Ateş, 'Şehit eşim her ne kadar aktif olarak siyasetin içinde değildiyse de gerçekler belgeleriyle ve tüm yönleriyle açığa çıktığında görüleceği üzere siyaset, bu alçak suikastten pek uzak değildir' dedi.

Bomba iddia! Sinan Ateş'in eşine İYİ Parti milletvekilliği mi teklif etti...

Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. İYİ Parti, Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş'e milletvekili adaylığı teklif ettiği söyleniyor. İşte detaylar...

Eski MHP'li grup başkanvekili Vural'dan Sinan Ateş paylaşımı!

MHP'nin eski grup başkanvekili Oktay Vural, Eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş'in cinayetine ilişkin sosyal medya hesabından Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş'in paylaşımını paylaşarak gönderme yaptı. Vural, "Umarım” dedi. Vural, mesajına "yükleniyor" veya "bekleniyor" anlamına gelen bir GIF de ekledi.

Davutoğlu'ndan Sinan Ateş’in eşine taziye ziyareti: Hayalini biz gerçekleştireceğiz

Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu, Ankara'da uğradığı hain suikast sonucu yaşamını yitiren Doç. Dr. Sinan Ateş’in eşine taziyede bulundu. Ayşe Ateş’i evinde ziyaret eden Davutoğlu 'Sinan Ateş’in kanı yerde kalmayacak. Eşi ve çocuklarıyla kurduğu Türkiye hayalini biz gerçekleştireceğiz' dedi.

Ekrem İmamoğlu'ndan Sinan Ateş'in ailesine ziyaret!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, cinayete kurban giden Ülkü Ocakları eski Başkanı Sinan Ateş'in ailesine taziye ziyareti yaptı.

Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş kimdir? Ayşe Ateş kaç yaşında? Ayşe Ateş ne iş yapıyor? Ayşe Ateş açıklamaları...

Ankara'da suikast ile öldürülen eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş yaptığı açıklamalar ile gündeme bomba gibi düştü. Ayşe Ateş'in açıklamalarından sonra kim oldu merak ediliyor. Ayşe Ateş kimdir? Ayşe Ateş kaç yaşında? Ayşe Ateş ne iş yapıyor? İşte detaylar...

Sinan Ateş’in eşinden MHP’li Semih Yalçın’a tepki! Sabrımızın sınırlarını zorlamakta..

Ankara’nın Çankaya ilçesinde motosikletli iki kişinin silahlı saldırısına uğrayarak öldürülen eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş suikastı hakkında MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın açıklama yapmıştı. Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş isim vermeden tepkisini dile getiren bir açıklama yaptı..

Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş'den adalet çağrısı!

Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş, sosyal medya hesabı üzerinden adalet çağrısında bulundu.

Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş'ten açıklama geldi! Beni öldürmediklerine pişman olacaklar

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Ülkü Ocakları eski Başkanı Sinan Ateş suikastı hakkında flaş açıklama yaptı. Ümit Özdağ Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş ile görüştüğünü söyleyerek 'Eşi Ayşe Hanım şu ifadesini kamuoyu ile paylaşmama izin verdi' dedi. İşte görüşmenin detayları..