Etiketler

Ünlü anketçiden Oğan ve İnce'ye Cem Uzan benzetmesi: Seçim ikinci tura kalırsa...

MAK Araştırma’nın kurucusu Mehmet Ali Kulat, Memleket Partisi Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ve ATA İttifakı adayı Sinan Oğan’ı daha önce AKP’nin iktidar olmasında ‘dolaylı katkısı bulunduğu’ söylenen Genç Parti’nin kurucusu Cem Uzan’a benzetti. Kulat, Sinan Oğan ve Muharrem İnce'nin seçimi ikinci tura bırakarak Erdoğan'ın kazanmasına katkı sağlayabileceği değerlendirmesinde bulundu.

Ata İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan YSK’ya başvurdu!

Ata İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan olmuştu. Oğan, bugün sabah YSK'ya giderek cumhurbaşkanı adaylık başvurusu yaptı. İttifak'ın partileri Sinan Oğan'a eşlik etti.

Ata İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan'dan seçim iddiası!

Ata İttifakı Cumhurbaşkanı adayı olarak Sinan Oğan açıklanmıştı. Aday Sinan Oğan seçimlerle ilgili iddialı açıklamalar yaptı. Sinan Oğan 'Yüzde 30'luk kitle var, ikinci turun en güçlü adayıyız' dedi.

Sinan Oğan: Erdoğan kızıl hurmacıdır, kızıl elmacı olamaz

Ata İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan katıldığı canlı yayında açıklamalarda bulundu. Sinan Oğan, yaptığı açıklamalarda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'kızıl elma' ile anılmasına sert çıkarak 'Kızılelma mefkuresini bilmiyor bu arkadaşlar.' ifadelerini kullandı.

Zafer Partisi'nin de bulunduğu Ata İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı belli oldu!

Zafer Partisi, Adalet Partisi, Doğru Parti ile Türkiye İttifakı'nı oluşturan 7 siyasi parti arasında Ata İttifakı kuruldu. Zafer Partisi öncülüğünde kurulan Ata İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan olarak açıklandı.