Etiketler

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan skandal karara tepki: Aşevinin siyaseti olmaz

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Malatya’da 10 bin depremzedeye sıcak yemek hizmeti veren Saadet Partisi, YENİAD, AGD ve Cansuyu Derneği'nin aşevinin kaldırılması kararına tepki gösterdi.

Temel Karamollaoğlu iktidarı uyardı: Bu karardan vazgeçin!

Saadet Partisi deprem illerinden birisi olan Malatya'da kurduğu aşeviyle ilgili alınan karar sosyal medyayı salladı. Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, sosyal medya hesabından iktidarı uyardı.

Kemal Kılıçdaroğlu valiliğe tepki gösterdi: Milletimize bu kötülüğü yapmayın

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Saadet Partisi'nin Malatya'daki aşevinin kaldırılması kararına tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu, 'Milletimize bu kötülüğü yapmayın, nefsinize yenilmeyin, aşevinin siyaseti olmaz. Geçmiş olsun Temel Bey dostum…' dedi.

CHP’li vekillerden depremzedenin borçları silinsin çağrısı

Kahramanmaraş'ta meydana gelen ve 11 ilimizde büyük yıkıma neden olan deprem sonrası afetzedelere yapılan destekler konuşulmaya devam ediyor. Muhalefetten iktidara birçok eleştiri yapılırken CHPli vekillerden bir çağrı geldi.

Gaziantep'te skandal olay! Suriyeli kadınları videoya alarak taciz etti

Gaziantep'te Emrah C. adlı şahısın bir aşevi önünde sırada bekleyen Suriyeli kadınları videoya alıp TikTok adlı sosyal medya platformunda paylaşan şahıs emniyet tarafından yakalandı.