Etiketler

Altın fiyatları son dakika! Çeyrek ve gram altın fiyatları 10 mart! Altın alış satış fiyatları ne? Altın kaç TL? Gram altın ne oldu? Altın son dakika

Altın fiyatlarında yaşanan hareketlilik sürüyor. Yatırımcılar döviz kuru ve ons altından etkilenen altın fiyatlarında piyasalardan gelen güncel rakamları merak ediyor. Vatandaşlar altın ne kadar? çeyrek altın ne kadar? altının gramı ne oldu? sorularına cevap arıyor. Peki altın fiyatları ne oldu? Gram altın yükselecek mi? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar oldu? Altın fiyatları son dakika durumu haberimizde..

Altındaki düşüş seyri devam ediyor! Altın fiyatları bugün kaç lira? Gram altın ne kadar? Çeyrek altın fiyatı ne kadar?

Altın, hafta genelinde süren düşüş seyrini bu sabah da devam ettirdi. Ons altındaki düşüş yüzde 0,50'yı geçti. Yatırımcılar internette sıkça gram, çeyrek, yarım, cumhuriyet, ata ve tam altın fiyatlarını aratıyor. Peki çeyrek altın ne kadar? Gram altının fiyatı ne oldu? 17 Şubat 2023 günü altındaki son gelişmeler altının gram fiyatları haberimizde..

Altın fiyatları üç haftanın dibini gördü! Altın fiyatları son dakika! Çeyrek ve gram altın fiyatları ne kadar? Altın son dakika fiyatları

Altın fiyatları dün açıklanan ABD istihdam verisinin ardından yüzde 2,5 düşüşle üç haftanın dibine geriledi. Fed beklentilerinin sıkılaşma yönünde güçlenmesi altın fiyatlarını baskıladı. Vatandaşlar Altın ne kadar? Çeyrek altın ne kadar? Altının gramı kaç TL? sorularına cevap arıyor. Peki altın fiyatları kaç lira? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar oldu? Altın fiyatları son dakika durumu haberimizde..

FED kararı sonrası Altından yeni rekor geldi! Altın alış satış fiyatları ne? Altın kaç TL? Gram altın ne oldu? Altın son dakika

ABD'de faizleri son 16 yılın en yüksek seviyesine ABD Merkez Bankası FED'in dün akşam açıkladığı faiz kararı sonrasında piyasalar bir anda yükselişe döndü. Vatandaşlar altın ne kadar? çeyrek altın ne kadar? altının gramı ne oldu? sorularına cevap arıyor. FED faiz karası sonrası altın fiyatları ne oldu? Altın fiyatları son dakika durumu haberimizde..

Gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar? Altın kaç TL oldu? Çeyrek altın ne kadar? Altın alış satış fiyatları son dakika

Altın fiyatlarında yaşanan hareketlilik sürüyor. Ons altın fiyatı 1926 dolar seviyesinde yer alırken, gram altın 1165 liraya alıcı buluyor. Vatandaşlar altın ne kadar? çeyrek altın ne kadar? altının gramı ne oldu? sorularına cevap arıyor. Peki altın fiyatları ne oldu? Gram altın yükselecek mi? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar oldu? Altın fiyatları son dakika durumu haberimizde..

Altın Fed kararı bekleniyor! Altın ne kadar, kaç TL? Gram altın fiyatı ne oldu? Çeyrek altın ne kadar? Altın piyasaları canlı takip son durum

Geçtiğimiz hafta perşembe günü ABD’de büyüme rakamlarının açıklanmasının ardından altın fiyatları düşüşe geçti. Yeni haftadaki fiyat hareketleri ise dikkat çekiyor. Öte yandan yatırımcıların gözü kulağı ABD Merkez Bankası’na (Fed) çevrildi. Herkes altın ne kadar? çeyrek altın ne kadar? altının gramı ne oldu? sorularına cevap arıyor. Peki altın fiyatları ne oldu? Gram altın yükselecek mi? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar oldu? Altın fiyatları son dakika durumu haberimizde..

Altın fiyatları son dakika! Çeyrek ve gram altın fiyatları 30 ocak! Altın alış satış fiyatları ne? Altın kaç TL? Gram altın ne oldu? Altın son dakika

Altın fiyatlarında yaşanan hareketlilik sürüyor. Yatırımcılar döviz kuru ve ons altından etkilenen altın fiyatlarında piyasalardan gelen güncel rakamları merak ediyor. Vatandaşlar altın ne kadar? çeyrek altın ne kadar? altının gramı ne oldu? sorularına cevap arıyor. Peki altın fiyatları ne oldu? Gram altın yükselecek mi? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar oldu? Altın fiyatları son dakika durumu haberimizde..

Altın kaç TL oldu? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın TL fiyatı? Altın son dakika 27 Ocak 2023 fiyatları güncel altın kuru fiyatları

Altın fiyatlarındaki son durum merak ediliyor. Geçtiğimiz gün rekor seviyelere çıkan altın fiyatları ABD’den gelen kritik veri sonrası düşüşe geçti. Düğün nişan yapacak olanlar ve yatırımcılar Altının gramı ne oldu? Çeyrek ve gram altın yükseldi mi? Çeyrek altın fiyatı, yarım altın fiyatı, Cumhuriyet altını fiyatı, Ata altın fiyatını ne kadar? Bilezik fiyatları nedir? sorularının cevaplarını arıyor. Altın piyasalarında son dakika fiyatları sizler için derledik. İşte altın TL fiyatları..

Altın rekor tazeledi! Altın kaç TL oldu? Çekrek altın ne kadar? İslam Memiş'in altın yorumu bomba! Altın ne kadar olacak?

Altın fiyatları bugün 26 Ocak güne yükselişle başladı. Vatandaşlar Altın yorumları nedir? Çeyrek altın ne kadar? Altının gramı ne oldu? Altın kaç TL oldu? sorularına cevap arıyor. İslam Memiş'tin altın yorumu ise bomba! Peki altın fiyatları ne oldu? Gram altın yükselecek mi? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar oldu? İslam Memiş'in altın yorumu ne oldu? Piyasalarda son durum ve altın fiyatları son dakika durumu haberimizde..

Altın güne düşüşle başladı! Altın kaç TL? Altın alış satış fiyatları ne? Gram altın ne oldu? Altın piyasası son dakika

Altın fiyatları bugün 25 Ocak güne düşüşle başladı. Vatandaşlar altın ne kadar? çeyrek altın ne kadar? altının gramı ne oldu? sorularına cevap arıyor. Peki altın fiyatları ne oldu? Gram altın yükselecek mi? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar oldu? Piyasalarda son durum ve altın fiyatları son dakika durumu haberimizde..

Altın fiyatları rekor tazeledi! Çeyrek ve gram altın fiyatları 24 ocak! Altın alış satış fiyatları ne? Altın kaç TL? Gram altın ne oldu? Altın son dakika

Altın fiyatlarında yaşanan hareketlilik sürüyor. Gram altın bin 160 lira rekorunu kırarak güne yüzde 0,48 artışla başladı. Vatandaşlar altın ne kadar? çeyrek altın ne kadar? altının gramı ne oldu? sorularına cevap arıyor. Peki altın fiyatları ne oldu? Gram altın yükselecek mi? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar oldu? Altın fiyatları son dakika durumu haberimizde..

Altın fiyatları haftaya yükselişle başladı! Altın ne kadar? Gram altın kaç TL? İşte güncel çeyrek ve gram altın fiyatları

Altın fiyatları 23 Ocak Pazartesi yani haftanın ilk gününe yukarı yönlü seyirle başladı. Özellikle yatırım ve düğün yapacaklar merakla güncel çeyrek ve gram altın fiyatlarını arıyor. Peki Çeyrek ve gram altın fiyatları 23 ocak! Altın alış satış - satış fiyatları Altının gramı ne kadar? Altın kaç TL? Gram altın ne oldu? Altın piyasaları son durum haberimizde..

Çeyrek ve gram altın fiyatları 22 ocak! Altın alış satış - satış fiyatları Altının gramı ne kadar? Altın kaç TL? Gram altın ne oldu? Altın piyasaları son durum

Altın fiyatları 22 Ocak Pazar yani bugün piyasalar kapalı olduğu için geçtiğimiz Cuma günkü değerler üzerinden işlem görüyor. Hafta içerisinde değer kazanan çeyrek ve gram altın fiyatları haftayı yatay seyirde kapattı. Herkes altın ne kadar? çeyrek altın ne kadar? altının gramı ne oldu? sorularına cevap arıyor. Peki altın fiyatları ne oldu? Gram altın yükselecek mi? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar oldu? Altın fiyatları son dakika durumu haberimizde..

20 ocak altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın kaç TL? Son dakika altın son durum

Yatırımcılar altın fiyatları, döviz kuru ve altının ons değerinde yaşanan son dakika gelişmeleri merak ediyor. Herkes altın ne kadar? çeyrek altın ne kadar? altının gramı ne oldu? sorularına cevap arıyor. Peki altın fiyatları faiz kararı sonrası ne oldu? Gram altın yükselecek mi? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar oldu? Altın fiyatları son dakika durumu haberimizde..

19 ocak altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın kaç TL? Gram altın ne kadar oldu? Son dakika altın fiyatları son durum

Herkes altın fiyatları, döviz kuru ve altının ons değerinde yaşanan son dakika gelişmeleri merak ediyor. Yatırımcılar altın ne kadar? çeyrek altın ne kadar? altının gramı ne oldu? sorularının cevaplarını arıyor. Peki son zamanlarda rekor üstüne rekor kıran altın fiyatları faiz kararı sonrası ne olacak? Gram altın yükselecek mi? Çeyrek altın ne kadar? Altın fiyatları son dakika durumu haberimizde..

Altın rekor kırdı! Gram altın ne kadar? Çeyrek altın ne kadar? Altında son durum

Yükselişe geçen altın rekor kırmaya devam ediyor. Vatandaşlar gram altın ne kadar? Altın fiyatları nedir? Altın yükselecek mi? sorularını araştırmaya devam ediyor. Bugün 13 ocak 2023 ons altın zirveye çıkarken, gram altın tüm zamanların rekorunu kırdı. Peki Gram altın ne kadar? Çeyrek altın ne kadar? Altın yükselecek mi? Altın alınmalı mı? Altın fiyatlarında son dakika son durum haberimizde..

Altın fiyatları ne kadar? Gram altın kaç TL? Çeyrek altın ne kadar? Altın fiyatlarında son durum 8 ayın zirvesine çıkan altın rekor kırdı

Yeni yılın ilk ayında yükselişe geçen altın rekor kırmaya devam ediyor. Vatandaşlar gram altın ne kadar? Altın fiyatları nedir? Altın yükselecek mi? sorularını araştırmaya devam ediyor. Bugün 11 ocak 2023 ons altın 8 ayın zirvesine çıkarken, gram altın tüm zamanların rekorunu kırdı. Peki Gram altın ne kadar? Çeyrek altın ne kadar? Altın yükselecek mi? Altın alınmalı mı? Altın fiyatlarında son dakika son durum haberimizde..

Gram altında rekor tahmin! O rakamı geçerse...

Altının gram fiyatı güne yükselişle başladı, 1.080 lira seviyesine kadar ilerledi. Altın fiyatları için 1090 liranın kritik eşik olduğunu açıklayan analistler, 1100 liranın üzerinde yeni rekorların görülebileceğini kaydetti.

Kuyumculardan yeni tahmin! Gram altının fiyatı bakın ne kadar olacak

Gram altın fiyatları ABD enflasyon verisi sonrası 1068 seviyesine yükselerek rekor kırdı. Altının gram fiyatı bugün 1059 liradan değerleniyor. Bu hareketlilik sonrası altın fiyatlarının nasıl bir seyirle devam edeceği merak konusu oldu. Bununla beraber gram altın fiyatları için dikkat çeken tahmin geldi. Kuyumcuların altın tahminiyle ilgili haberin detayları...

Kimse beklemiyordu altın resmen çakıldı! 16 eylül altın ne kadar?

Hızla değer kazanan dolar karşısında altın fiyatları resmen çakıldı! Gram altın 16 Eylül yani bugün 980 liranın altını gördü. Uzmanlar yıl sonuna kadar altının yükseleceği görüşünde. İşte altın piyasasında son durum..

Altın fiyatları 21 Ağustos 2022… Çeyrek altın ne kadar, gram altın bugün kaç TL?

Altın fiyatları haftanın son gününde döviz kurundaki yukarı yönlü değişime rağmen gerileme yaşadı. Ons altının bin 800 dolardan uzaklaştığı dakikalarda altının gram fiyatı ise bin lira barajının üzerindeki konumunu devam ettiriyor.

Altın fiyatları yükselişe geçti! 6 Haziran çeyrek altın ne kadar? 6 Haziran gram altın fiyatları

Altının gram fiyatı, yeni haftaya yükselişle başlamasının ardından 6 haziran bugün 1,1 artışla 987,9 liradan işlem görüyor. Vatandaşlar çeyrek altın ne kadar? sorusunu araştırmaya devam ediyor. Peki altın düşecek mi? Çeyrek altın ne kadar? Altının gramı ne kadar oldu? Altın piyasasında son durum haberimizde..

Altın gram fiyatı 5 ayın rekorunu kırdı! Çeyrek altın ne kadar? Altın piyasalarında son durum

Altın fiyatlarındaki yükseliş devam ediyor. Altının gram fiyatı, güne yükselişle başlamasının ardından 970,1 lira seviyesinde işlem görüyor. Peki çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar?

19 Mayıs altın zirveyi gördü! 19 Mayıs altının gramı 940 lirayı geçti! Altın fiyatarına FED etkisi

Vatandaşlar 19 mayıs altının gram fiyatını araştırmaya başladı. Dolar fiyatlarının artmasıyla birlikte altın fiyatları da zirveyi gördü. 19 Mayıs altının gram fiyatı 944 liradan alıcı buluyor.

9 Mayıs'ta altının gram fiyatı ne kadar? 901 TL olan altın yükselecek mi? Çeyrek altın ne kadar? Altının gram fiyatları ve altın piyasasında son durum

Vatandaşlar 9 mayıs altın fiyatları ne kadar? sorusunun cevabını arıyor. 9 Mayıs'ta altının gram fiyatı, 901 lira seviyesinde işlem görüyor. Peki çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar? Altın bilezik fiyatları bugün kaç TL? Altın piyasasında son durum haberimizde..

Enflasyon yükselişi sonrası gram altın ve dolar ne kadar oldu? 5 mayıs altının gramı ne kadar? 5 mayıs dolar ne kadar?

Enflasyon rakamlarının açıklanmasıyla birlikte gram altın ve dolar/TL yükselişe geçti. Vatandaşlar 5 mayıs altın fiyatlarını ve 5 mayıs dolar fiyatlarını araştırmaya başladı. İşte piyasaların enflasyon rakamlarına ilk tepkisi ve altın ile dolar için son dakika gelişmeleri…

Altının gram fiyatı ne kadar? Haftaya düşüşle başlayan altın yükselir mi? Çeyrek altın ne kadar oldu? 25 nisan altın fiyatları

Haftaya düşüşle başlayan altın fiyatlarını vatandaşlar araştırmaya başladı. Bugün 910 lira seviyesinde işlem gören altının düşüşü sürecek mi merak ediliyor. Peki çeyrek altın ne kadar? Cumhuriyet altını ne kadar? 24 nisan altın fiyatları ve piyasalarda son durum haberimizde..

Gram ve çeyrek altın ne kadar? 22 nisan altın ne kadar oldu? Çeyrek altın fiyatı ne kadar? Altın piyasalarında son durum

Yatırım yapacak olanlar altın fiyatlarını araştırmaya başladı. Altın fiyatlarında yükseliş sürüyor. Peki 22 nisan altın fiyatları ne durumda? Çeyrek ve gram altın fiyatları ile Cumhuriyet altını fiyatları ne kadar, kaç TL? Altın piyasalarında son durum haberimizde..

19 Nisan altın fiyatları ne kadar? Gram altın ne kadar? Çeyrek altın ne kadar? Cumhuriyet altını kaç TL? Bilezik fiyatları ne kadar oldu? Altın fiyatlarında son durum

Rusya Ukrayna savaşı sonrası piyasaların son durumu merak edilirken vatandaşlar altında son durumu araştırıyor. Haftanın ikinci günü 18 nisan salı altın fiyatları yükseliyor. Peki 930 TL olan altının gram fiyatı düşecek mi? Gram altın, çeyrek altın ve yarım altın kaç TL oldu? 19 Nisan 2022 altın fiyatları haberimizde..

Altın son bir ayın zirvesine yaklaşıyor! Altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın ne kadar oldu? Altın piyasasında son durum

Altın, tüm dünyada hızlanan enflasyon ve Ukrayna savaşının desteklediği taleple son bir ayın zirvesine yakın seviyelerden işlem görmeye devam ediyor. Peki altının gram fiyatı ne kadar? Çeyrek altın ne kadar? İşte altın piyasalarında son durum..