Etiketler

Altın fiyatları uçtu! Gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu? 20 Mart altın fiyatları ne kadar?

Geçtiğimiz hafta ons altında görülen sert yükselişin etkisiyle birlikte gram altın 1216 liraya kadar yükselerek rekor kırdı. 1200 lira bandını ilk kez aşan altın fiyatları yatırımcısına kazandırdı. Peki altın fiyatları haftaya nasıl başladı? Yatırımcılar Altın ne kadar? Gram çeyrek altın fiyatları ne oldu? sorularının cevaplarını arıyor. İşte 20 mart altın fiyatları altın yorumları haberimizde..

Altındaki düşüş seyri devam ediyor! Altın fiyatları bugün kaç lira? Gram altın ne kadar? Çeyrek altın fiyatı ne kadar?

Altın, hafta genelinde süren düşüş seyrini bu sabah da devam ettirdi. Ons altındaki düşüş yüzde 0,50'yı geçti. Yatırımcılar internette sıkça gram, çeyrek, yarım, cumhuriyet, ata ve tam altın fiyatlarını aratıyor. Peki çeyrek altın ne kadar? Gram altının fiyatı ne oldu? 17 Şubat 2023 günü altındaki son gelişmeler altının gram fiyatları haberimizde..

Altın fiyatları bugün kaç lira? Gram altın ne kadar? Çeyrek altın fiyatı ne kadar? 3 Şubat 2023 güncel gram altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın fiyatları

Fed'in faiz kararının ardından Fed Başkanı Jerome Powell'ın güvercin açıklamalarından destek bulan altının yükselişi uzun ömürlü olmadı. Dün ECB ve İngiltere'nin de faiz kararlarını açıklamalarının ardından altın fiyatlarında gevşeme başladı. Yatırımcılar internette sıkça gram, çeyrek, yarım, cumhuriyet, ata ve tam altın fiyatlarını aratıyor. Peki çeyrek altın ne kadar? Gram altının fiyatı ne oldu? 3 Şubat 2023 günü altındaki son durum haberimizde..

FED kararı sonrası Altından yeni rekor geldi! Altın alış satış fiyatları ne? Altın kaç TL? Gram altın ne oldu? Altın son dakika

ABD'de faizleri son 16 yılın en yüksek seviyesine ABD Merkez Bankası FED'in dün akşam açıkladığı faiz kararı sonrasında piyasalar bir anda yükselişe döndü. Vatandaşlar altın ne kadar? çeyrek altın ne kadar? altının gramı ne oldu? sorularına cevap arıyor. FED faiz karası sonrası altın fiyatları ne oldu? Altın fiyatları son dakika durumu haberimizde..

Gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar? Altın kaç TL oldu? Çeyrek altın ne kadar? Altın alış satış fiyatları son dakika

Altın fiyatlarında yaşanan hareketlilik sürüyor. Ons altın fiyatı 1926 dolar seviyesinde yer alırken, gram altın 1165 liraya alıcı buluyor. Vatandaşlar altın ne kadar? çeyrek altın ne kadar? altının gramı ne oldu? sorularına cevap arıyor. Peki altın fiyatları ne oldu? Gram altın yükselecek mi? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar oldu? Altın fiyatları son dakika durumu haberimizde..

Altın kaç TL oldu? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın TL fiyatı? Altın son dakika 27 Ocak 2023 fiyatları güncel altın kuru fiyatları

Altın fiyatlarındaki son durum merak ediliyor. Geçtiğimiz gün rekor seviyelere çıkan altın fiyatları ABD’den gelen kritik veri sonrası düşüşe geçti. Düğün nişan yapacak olanlar ve yatırımcılar Altının gramı ne oldu? Çeyrek ve gram altın yükseldi mi? Çeyrek altın fiyatı, yarım altın fiyatı, Cumhuriyet altını fiyatı, Ata altın fiyatını ne kadar? Bilezik fiyatları nedir? sorularının cevaplarını arıyor. Altın piyasalarında son dakika fiyatları sizler için derledik. İşte altın TL fiyatları..

Altın rekor tazeledi! Altın kaç TL oldu? Çekrek altın ne kadar? İslam Memiş'in altın yorumu bomba! Altın ne kadar olacak?

Altın fiyatları bugün 26 Ocak güne yükselişle başladı. Vatandaşlar Altın yorumları nedir? Çeyrek altın ne kadar? Altının gramı ne oldu? Altın kaç TL oldu? sorularına cevap arıyor. İslam Memiş'tin altın yorumu ise bomba! Peki altın fiyatları ne oldu? Gram altın yükselecek mi? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar oldu? İslam Memiş'in altın yorumu ne oldu? Piyasalarda son durum ve altın fiyatları son dakika durumu haberimizde..

Altın fiyatları rekor tazeledi! Çeyrek ve gram altın fiyatları 24 ocak! Altın alış satış fiyatları ne? Altın kaç TL? Gram altın ne oldu? Altın son dakika

Altın fiyatlarında yaşanan hareketlilik sürüyor. Gram altın bin 160 lira rekorunu kırarak güne yüzde 0,48 artışla başladı. Vatandaşlar altın ne kadar? çeyrek altın ne kadar? altının gramı ne oldu? sorularına cevap arıyor. Peki altın fiyatları ne oldu? Gram altın yükselecek mi? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar oldu? Altın fiyatları son dakika durumu haberimizde..

Altın fiyatları haftaya yükselişle başladı! Altın ne kadar? Gram altın kaç TL? İşte güncel çeyrek ve gram altın fiyatları

Altın fiyatları 23 Ocak Pazartesi yani haftanın ilk gününe yukarı yönlü seyirle başladı. Özellikle yatırım ve düğün yapacaklar merakla güncel çeyrek ve gram altın fiyatlarını arıyor. Peki Çeyrek ve gram altın fiyatları 23 ocak! Altın alış satış - satış fiyatları Altının gramı ne kadar? Altın kaç TL? Gram altın ne oldu? Altın piyasaları son durum haberimizde..

Çeyrek ve gram altın fiyatları 22 ocak! Altın alış satış - satış fiyatları Altının gramı ne kadar? Altın kaç TL? Gram altın ne oldu? Altın piyasaları son durum

Altın fiyatları 22 Ocak Pazar yani bugün piyasalar kapalı olduğu için geçtiğimiz Cuma günkü değerler üzerinden işlem görüyor. Hafta içerisinde değer kazanan çeyrek ve gram altın fiyatları haftayı yatay seyirde kapattı. Herkes altın ne kadar? çeyrek altın ne kadar? altının gramı ne oldu? sorularına cevap arıyor. Peki altın fiyatları ne oldu? Gram altın yükselecek mi? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar oldu? Altın fiyatları son dakika durumu haberimizde..

20 ocak altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın kaç TL? Son dakika altın son durum

Yatırımcılar altın fiyatları, döviz kuru ve altının ons değerinde yaşanan son dakika gelişmeleri merak ediyor. Herkes altın ne kadar? çeyrek altın ne kadar? altının gramı ne oldu? sorularına cevap arıyor. Peki altın fiyatları faiz kararı sonrası ne oldu? Gram altın yükselecek mi? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar oldu? Altın fiyatları son dakika durumu haberimizde..

19 ocak altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın kaç TL? Gram altın ne kadar oldu? Son dakika altın fiyatları son durum

Herkes altın fiyatları, döviz kuru ve altının ons değerinde yaşanan son dakika gelişmeleri merak ediyor. Yatırımcılar altın ne kadar? çeyrek altın ne kadar? altının gramı ne oldu? sorularının cevaplarını arıyor. Peki son zamanlarda rekor üstüne rekor kıran altın fiyatları faiz kararı sonrası ne olacak? Gram altın yükselecek mi? Çeyrek altın ne kadar? Altın fiyatları son dakika durumu haberimizde..

Altın rekor kırdı! Gram altın ne kadar? Çeyrek altın ne kadar? Altında son durum

Yükselişe geçen altın rekor kırmaya devam ediyor. Vatandaşlar gram altın ne kadar? Altın fiyatları nedir? Altın yükselecek mi? sorularını araştırmaya devam ediyor. Bugün 13 ocak 2023 ons altın zirveye çıkarken, gram altın tüm zamanların rekorunu kırdı. Peki Gram altın ne kadar? Çeyrek altın ne kadar? Altın yükselecek mi? Altın alınmalı mı? Altın fiyatlarında son dakika son durum haberimizde..

Altın fiyatları ne kadar? Gram altın kaç TL? Çeyrek altın ne kadar? Altın fiyatlarında son durum 8 ayın zirvesine çıkan altın rekor kırdı

Yeni yılın ilk ayında yükselişe geçen altın rekor kırmaya devam ediyor. Vatandaşlar gram altın ne kadar? Altın fiyatları nedir? Altın yükselecek mi? sorularını araştırmaya devam ediyor. Bugün 11 ocak 2023 ons altın 8 ayın zirvesine çıkarken, gram altın tüm zamanların rekorunu kırdı. Peki Gram altın ne kadar? Çeyrek altın ne kadar? Altın yükselecek mi? Altın alınmalı mı? Altın fiyatlarında son dakika son durum haberimizde..

Gram altın tarihi rekor kırdı! Gram altın ne kadar? Altın fiyatlarında son durum

Küresel piyasalarda resesyon beklentisi altına yükseliş olarak yansıdı. Altının onsu 6 ay aradan sonra bin 840 dolar seviyesini gördü. Gram altın tüm zamanların rekorunu kırdı. Peki gram altın ne kadar? Altın fiyatları ne kadar? işte altın fiyatlarında son durum..

Kuyumculardan yeni tahmin! Gram altının fiyatı bakın ne kadar olacak

Gram altın fiyatları ABD enflasyon verisi sonrası 1068 seviyesine yükselerek rekor kırdı. Altının gram fiyatı bugün 1059 liradan değerleniyor. Bu hareketlilik sonrası altın fiyatlarının nasıl bir seyirle devam edeceği merak konusu oldu. Bununla beraber gram altın fiyatları için dikkat çeken tahmin geldi. Kuyumcuların altın tahminiyle ilgili haberin detayları...

Dolar tarihi rekor kırdı gram altın düştü! 26 Eylül 2022 piyasalarda son durum

Piyasaların ateşi yükselmeye devam ediyor. Dolar yeni haftaya tarihi rekor kırarak başladı gram altın ise düşüle geçti. Dolar 18,41 TL'yi gördü gram altın ise güne 971 lira ile başladı! İşte 26 Eylül 2022 Pazartesi günü piyasalarda son durum...

Kimse beklemiyordu altın resmen çakıldı! 16 eylül altın ne kadar?

Hızla değer kazanan dolar karşısında altın fiyatları resmen çakıldı! Gram altın 16 Eylül yani bugün 980 liranın altını gördü. Uzmanlar yıl sonuna kadar altının yükseleceği görüşünde. İşte altın piyasasında son durum..

Altın gram fiyatı 5 ayın rekorunu kırdı! Çeyrek altın ne kadar? Altın piyasalarında son durum

Altın fiyatlarındaki yükseliş devam ediyor. Altının gram fiyatı, güne yükselişle başlamasının ardından 970,1 lira seviyesinde işlem görüyor. Peki çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar?

Enflasyon yükselişi sonrası gram altın ve dolar ne kadar oldu? 5 mayıs altının gramı ne kadar? 5 mayıs dolar ne kadar?

Enflasyon rakamlarının açıklanmasıyla birlikte gram altın ve dolar/TL yükselişe geçti. Vatandaşlar 5 mayıs altın fiyatlarını ve 5 mayıs dolar fiyatlarını araştırmaya başladı. İşte piyasaların enflasyon rakamlarına ilk tepkisi ve altın ile dolar için son dakika gelişmeleri…

Gram ve çeyrek altın ne kadar? 22 nisan altın ne kadar oldu? Çeyrek altın fiyatı ne kadar? Altın piyasalarında son durum

Yatırım yapacak olanlar altın fiyatlarını araştırmaya başladı. Altın fiyatlarında yükseliş sürüyor. Peki 22 nisan altın fiyatları ne durumda? Çeyrek ve gram altın fiyatları ile Cumhuriyet altını fiyatları ne kadar, kaç TL? Altın piyasalarında son durum haberimizde..