Etiketler

Altın fiyatları yükseliyor! Kritik veri açıklandı

ABD üretici enflasyonu (ÜFE) açıklandı. Altın fiyatları, küresel piyasalardaki risklerin artmasıyla yükseldi. Enflasyonun beklentilerin altında açıklanması da değerli metali destekledi.

Altın fiyatları son dakika! Çeyrek ve gram altın fiyatları 10 mart! Altın alış satış fiyatları ne? Altın kaç TL? Gram altın ne oldu? Altın son dakika

Altın fiyatlarında yaşanan hareketlilik sürüyor. Yatırımcılar döviz kuru ve ons altından etkilenen altın fiyatlarında piyasalardan gelen güncel rakamları merak ediyor. Vatandaşlar altın ne kadar? çeyrek altın ne kadar? altının gramı ne oldu? sorularına cevap arıyor. Peki altın fiyatları ne oldu? Gram altın yükselecek mi? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar oldu? Altın fiyatları son dakika durumu haberimizde..

Altın fiyatları üç haftanın dibini gördü! Altın fiyatları son dakika! Çeyrek ve gram altın fiyatları ne kadar? Altın son dakika fiyatları

Altın fiyatları dün açıklanan ABD istihdam verisinin ardından yüzde 2,5 düşüşle üç haftanın dibine geriledi. Fed beklentilerinin sıkılaşma yönünde güçlenmesi altın fiyatlarını baskıladı. Vatandaşlar Altın ne kadar? Çeyrek altın ne kadar? Altının gramı kaç TL? sorularına cevap arıyor. Peki altın fiyatları kaç lira? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar oldu? Altın fiyatları son dakika durumu haberimizde..

Gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar? Altın kaç TL oldu? Çeyrek altın ne kadar? Altın alış satış fiyatları son dakika

Altın fiyatlarında yaşanan hareketlilik sürüyor. Ons altın fiyatı 1926 dolar seviyesinde yer alırken, gram altın 1165 liraya alıcı buluyor. Vatandaşlar altın ne kadar? çeyrek altın ne kadar? altının gramı ne oldu? sorularına cevap arıyor. Peki altın fiyatları ne oldu? Gram altın yükselecek mi? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar oldu? Altın fiyatları son dakika durumu haberimizde..

Altın Fed kararı bekleniyor! Altın ne kadar, kaç TL? Gram altın fiyatı ne oldu? Çeyrek altın ne kadar? Altın piyasaları canlı takip son durum

Geçtiğimiz hafta perşembe günü ABD’de büyüme rakamlarının açıklanmasının ardından altın fiyatları düşüşe geçti. Yeni haftadaki fiyat hareketleri ise dikkat çekiyor. Öte yandan yatırımcıların gözü kulağı ABD Merkez Bankası’na (Fed) çevrildi. Herkes altın ne kadar? çeyrek altın ne kadar? altının gramı ne oldu? sorularına cevap arıyor. Peki altın fiyatları ne oldu? Gram altın yükselecek mi? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar oldu? Altın fiyatları son dakika durumu haberimizde..

Altın fiyatları son dakika! Çeyrek ve gram altın fiyatları 30 ocak! Altın alış satış fiyatları ne? Altın kaç TL? Gram altın ne oldu? Altın son dakika

Altın fiyatlarında yaşanan hareketlilik sürüyor. Yatırımcılar döviz kuru ve ons altından etkilenen altın fiyatlarında piyasalardan gelen güncel rakamları merak ediyor. Vatandaşlar altın ne kadar? çeyrek altın ne kadar? altının gramı ne oldu? sorularına cevap arıyor. Peki altın fiyatları ne oldu? Gram altın yükselecek mi? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar oldu? Altın fiyatları son dakika durumu haberimizde..

Altın rekor tazeledi! Altın kaç TL oldu? Çekrek altın ne kadar? İslam Memiş'in altın yorumu bomba! Altın ne kadar olacak?

Altın fiyatları bugün 26 Ocak güne yükselişle başladı. Vatandaşlar Altın yorumları nedir? Çeyrek altın ne kadar? Altının gramı ne oldu? Altın kaç TL oldu? sorularına cevap arıyor. İslam Memiş'tin altın yorumu ise bomba! Peki altın fiyatları ne oldu? Gram altın yükselecek mi? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar oldu? İslam Memiş'in altın yorumu ne oldu? Piyasalarda son durum ve altın fiyatları son dakika durumu haberimizde..

Altın güne düşüşle başladı! Altın kaç TL? Altın alış satış fiyatları ne? Gram altın ne oldu? Altın piyasası son dakika

Altın fiyatları bugün 25 Ocak güne düşüşle başladı. Vatandaşlar altın ne kadar? çeyrek altın ne kadar? altının gramı ne oldu? sorularına cevap arıyor. Peki altın fiyatları ne oldu? Gram altın yükselecek mi? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar oldu? Piyasalarda son durum ve altın fiyatları son dakika durumu haberimizde..

Altın fiyatları rekor tazeledi! Çeyrek ve gram altın fiyatları 24 ocak! Altın alış satış fiyatları ne? Altın kaç TL? Gram altın ne oldu? Altın son dakika

Altın fiyatlarında yaşanan hareketlilik sürüyor. Gram altın bin 160 lira rekorunu kırarak güne yüzde 0,48 artışla başladı. Vatandaşlar altın ne kadar? çeyrek altın ne kadar? altının gramı ne oldu? sorularına cevap arıyor. Peki altın fiyatları ne oldu? Gram altın yükselecek mi? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar oldu? Altın fiyatları son dakika durumu haberimizde..

Çeyrek ve gram altın fiyatları 22 ocak! Altın alış satış - satış fiyatları Altının gramı ne kadar? Altın kaç TL? Gram altın ne oldu? Altın piyasaları son durum

Altın fiyatları 22 Ocak Pazar yani bugün piyasalar kapalı olduğu için geçtiğimiz Cuma günkü değerler üzerinden işlem görüyor. Hafta içerisinde değer kazanan çeyrek ve gram altın fiyatları haftayı yatay seyirde kapattı. Herkes altın ne kadar? çeyrek altın ne kadar? altının gramı ne oldu? sorularına cevap arıyor. Peki altın fiyatları ne oldu? Gram altın yükselecek mi? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar oldu? Altın fiyatları son dakika durumu haberimizde..

20 ocak altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın kaç TL? Son dakika altın son durum

Yatırımcılar altın fiyatları, döviz kuru ve altının ons değerinde yaşanan son dakika gelişmeleri merak ediyor. Herkes altın ne kadar? çeyrek altın ne kadar? altının gramı ne oldu? sorularına cevap arıyor. Peki altın fiyatları faiz kararı sonrası ne oldu? Gram altın yükselecek mi? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar oldu? Altın fiyatları son dakika durumu haberimizde..

19 ocak altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın kaç TL? Gram altın ne kadar oldu? Son dakika altın fiyatları son durum

Herkes altın fiyatları, döviz kuru ve altının ons değerinde yaşanan son dakika gelişmeleri merak ediyor. Yatırımcılar altın ne kadar? çeyrek altın ne kadar? altının gramı ne oldu? sorularının cevaplarını arıyor. Peki son zamanlarda rekor üstüne rekor kıran altın fiyatları faiz kararı sonrası ne olacak? Gram altın yükselecek mi? Çeyrek altın ne kadar? Altın fiyatları son dakika durumu haberimizde..

Altının gram fiyatı ne kadar? Haftaya düşüşle başlayan altın yükselir mi? Çeyrek altın ne kadar oldu? 25 nisan altın fiyatları

Haftaya düşüşle başlayan altın fiyatlarını vatandaşlar araştırmaya başladı. Bugün 910 lira seviyesinde işlem gören altının düşüşü sürecek mi merak ediliyor. Peki çeyrek altın ne kadar? Cumhuriyet altını ne kadar? 24 nisan altın fiyatları ve piyasalarda son durum haberimizde..

Gram ve çeyrek altın ne kadar? 22 nisan altın ne kadar oldu? Çeyrek altın fiyatı ne kadar? Altın piyasalarında son durum

Yatırım yapacak olanlar altın fiyatlarını araştırmaya başladı. Altın fiyatlarında yükseliş sürüyor. Peki 22 nisan altın fiyatları ne durumda? Çeyrek ve gram altın fiyatları ile Cumhuriyet altını fiyatları ne kadar, kaç TL? Altın piyasalarında son durum haberimizde..

Altın son bir ayın zirvesine yaklaşıyor! Altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın ne kadar oldu? Altın piyasasında son durum

Altın, tüm dünyada hızlanan enflasyon ve Ukrayna savaşının desteklediği taleple son bir ayın zirvesine yakın seviyelerden işlem görmeye devam ediyor. Peki altının gram fiyatı ne kadar? Çeyrek altın ne kadar? İşte altın piyasalarında son durum..

Çeyrek altın fiyatları bugün ne kadar oldu? 28 Mart Gram altın kaç TL? Çeyrek altın ne kadar oldu? İşte altın piyasasında son durum

Vatandaşlar 28 Mart altın fiyatlarını merak ediyor. Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası'nın faiz kararı ve Rusya'nın Ukrayna'ya saldırılarının etkisiyle artış gösteren enerji ve gıda fiyatları sebebiyle altın fiyatlarında da kıpırdamalar yaşanıyor. Peki 28 Mart çeyrek altın ne kadar? Gram altın kaç TL? Altın fiyatları haberimizde..

Çeyrek altın, gram altın ne kadar oldu? Altın fiyatları yükselişte 4 Mart 2022!

Ons altın ve döviz kurlarındaki değişimlerin üzerinde etkisi olduğu altın fiyatları düşüyor mu, yükseliyor mu takip ediliyor. Ons altın, an itibarıyla bugün 1.945 dolar civarında işlem görüyor. Ukrayna Rusya gerilimiyle birlikte yükselişe geçen altın fiyatlarında son durum merak ediliyor. Peki, çeyrek altın bugün ne kadar? Gram altın kaç lira/TL? İşte 4 Mart 2022 altın fiyatları anlık bilgiler..